Zpravodaj Zdiby na houby

Ve schránkách se nám objevilo č. 3/2019 Zdibského zpravodaje. Dozvěděli jsme se že “Čarodějnice byly”, už také víme že “Ve školní jídelně se ochutnávalo” a máme radost že “Sloupy prošly kontrolou”.
Ano, určitě je dobré si připomenout že máme dodržovat klid v neděli a o svátcích a všichni jsme zajásali nad informací, že 73% obyvatel ČR aktivně třídí odpad. Přes všechny tyto nesporně informačně hodnotné články mi tam chybí podrobnější informace, jak to bude s halami Goodman, budováním vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení a s rekonstrukcí cest.
Tedy s tím co bylo hlavními tématy vítězného volebního uskupení Občanská iniciativa Zdiby. Nebo tato témata splnila svůj (předvolební) účel a už nejsou prioritou? Mám trochu dojem, jakoby nám sem bylo toto číslo Zpravodaje paprsknuto z budoucnosti, kdy už budou všechny naše problémy vyřešeny a sliby politiků splněny. R2

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Zpravodaj Zdiby na houby' 3 komentáře

 1. 27.6.2019 @ 10:42 Pavel

  Njn co dodat, snad jen, velké zklamaní 😖

  18
  1

  Odpovědět

 2. 27.6.2019 @ 11:26 Jan

  Každý volič přece musí vědět, že sliby jsou sliby, slibem nezarmoutíš a u politiků jsou nevymahatelné. Vždy se najde proč to, nebo ono nešlo uskutečnit. Například museli ustoupit straně v koalici. Kdo s tímto počítá, není později zklamán. To je politika. Jde přece o to, získat voliče. Jak jinak, než slibem? To platí na všech úrovních.

  19
  1

  Odpovědět

 3. 30.6.2019 @ 15:04 fafa

  ZDIBSKÝ ZPRAVODAJ – nepřinesl žádnou podstatnou informaci jak bylo konstatováno výše. Vím, že sliby jsou důležité k získání voličů, ale přeci jen by se měli trochu více plnit hlavně na úrovni obce jako je naše, kde se trochu více známe. V minulosti se hodně mluvilo jak spadne nová škola -špatné základy atd. Stačilo jen nové vedení obce a škola nepadá. Je to smutné, ale asi můžeme něco změnit za necelé čtyři roky a nebo projevit svůj názor veřejně na schůzi.

  16
  1

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2019  Podmínky - Pravidla