Změna územního plánu doslova

Dozvěděli jsme se, že „veselá beseda“ nad územním plánem dnes v Sokolovně nebude. Všichni víme, že nouzový stav a s ním spojené omezení, bude od pondělí 5.10. Proč tedy změna představení územního plánu takhle narychlo, nevím. Asi je veřejná diskuze někomu nepříjemná. Chtěl bych se zeptat všech, v čele s paní Kubíčkovou, paní Slavíkovou a paní Sabolovou, které byly tváří protestů proti změně a představení Územního plánu č. 1, co tomu říkáte? Budou protesty, červené karty a bude trestní oznámení? Paní Kubíčková asi ne že… ta si změnu svého políčka pro domeček (čti pole jak kráva pro několik baráků vedle školy) vyštěkala.

No nic, pokusím se vysvětlit svým starším rodičům, aby si dojeli koupit počítač, narychlo zajistili sim kartu s internetem, založili Facebook a v klidu svého domova a v bačkorách, si mohli místo Ordinace v růžové zahradě, zkouknout představení Změny Územního plánu č. 2. Zdiby online. Děkujeme.

Antipapaláš

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

0 0 hlas
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Miroslav Musílek
Miroslav Musílek
30.9.2020 12:08

V dnešní době, kdy se situace ve spolecnosti z hlediska Covidu nelepší, je zrušení debaty v sokolovně rozumný krok. Na druhou stranu si myslím, že mohlo dojít k posunutí termínu této debaty a ne ji přenaset na internet (Facebook). Domnívám se, že spousta občanů, kteří by se této diskuze rádi… Číst vice »

permonikzezdib
permonikzezdib
30.9.2020 12:33

Myslím, že v současné situaci je to rozumné, protože vím osobně o 9 lidech ve Zdibech, kteří již mají potvrzený COVID takže počet nakažených bude daleko větší. Prosím nepleť te si zrušenou debatu o ÚP se zákonným veřejným projednáním, které musí být při přijetí ÚP. Jak jsem pochopil tak to… Číst vice »

Kačka
Kačka
30.9.2020 12:48

Tak nevím, jestli by nebylo lepší smazat to, ptž píšou na obecním FB, že beseda se konat bude

permonikzezdib
permonikzezdib
30.9.2020 13:08

Tak nakonec prý beseda bude viz Facebook obce BESEDA K NOVÉMU ÚZEMNÍMU PLÁNU DNES V SOKOLOVNĚ PROBĚHNE Po dnešní konzultaci s Ministerstvem zdravotnictví a zvážení veškerých okolností, jsme se rozhodli besedu o územním plánu USKUTEČNIT, jak bylo pánováno – tj. dnes 18.30hod. V SOKOLOVNĚ VE VELTĚŽI. Prosíme účastníky besedy, aby… Číst vice »

ALF
ALF
30.9.2020 13:27

🤦‍♂️🤦‍♂️

Jarda
Jarda
30.9.2020 18:05

Když bude beseda, je to špatně, když nebude beseda je to taky špatně. ASI OPRAVDU KOCOURKOV.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

7
0
Podělte se o svůj názorx
()
x