Zdiby transparentně

V návaznosti na pisatele o platbě za haly si myslím, že ze slibů jak se úřad změní v jedno velké transparentní místo, zbyly jen ty sliby. Proto pěkně prosím a žádám velitele obecního úřadu, aby na  dobrovolný příspěvek 1000Kč z metru za povolení stavět, byl založen transparentní účet, abychom se všichni dozvěděli kdo platil, kolik platil a jaké částky byly vyzvednuty a aby bylo na stránkách obce oznámeno, na co byly vyzvednuté peníze použity. Je to velmi jednoduché, nic to nestojí a hlavně, transparentnost jste nám slibovali. Pokud je opravdu příspěvek dobrovolný, jiná možnost než vklad na transparentní účet snad ani není, protože by také mohl být vybíraný podle “ksichtu”, jak už se říká. Na inzerovaném zastupitelstvu to zabere 5 minut.

Děkuji a zdravím, Pavel Novotný

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Zdiby transparentně' 4 komentáře

 1. 20.9.2019 @ 11:34 koutak

  Ten velitel je kdo? Zdá se, že ani nevíte, jak se nazývají pozice na obecním úřadu. S požadovanou transparentností tento příspěvek nemá nic společného. Nebo Vám pane Novotný, říká někdo třeba bachaři?

  3
  14

  Odpovědět

  • 20.9.2019 @ 12:39 Pavel Novotný

   Aaa někdo dotčený. Nevím proč by mi měl někdo říkat bachaři? Jste normální? Velitel velí a nevidím na tom nic špatného nebo urážlivého. Raději se věnujte podstatě mého psaní. Ale to evidentně nechápete. A jestli transparentní účet nemá nic společného s transparentností, tak jste mimoň. Pavel Novotný

   19
   1

   Odpovědět

  • 20.9.2019 @ 17:38 Wilda z Veltěže

   Svuj nazor na pana Novotneho jste napsal a ted k veci, aby se podstata prispevku pana Novotneho neztratila v osobnim napadani. Ta podstata je totiz moc zajimava a dulezita.
   Bude tedy transparentni ucet?

   18
   1

   Odpovědět

 2. 23.9.2019 @ 8:31 Protikorupci

  Jestli transparentnost byla někdy myšlena vážně, tak transparentní účet je nepostradatelný. Díky za skvělý tip, takhle se dozvíme kolik pan Outlý zaplatil. A komu.

  16
  1

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla