Zasedání zastupitelstva Zdiby

Proběhlo další zasedání zastupitelstva obce Zdiby a zase ne v plném počtu. Nejsilnější opoziční sdružení se zúčastňuje v neúplném počtu. 4x do roka by si měl udělat čas každý, protože to je vzkaz a úcta k voličům, jak nás ten který zastupitel zastupuje. Případné protinávrhy nebo hlasování proti tomu či onomu, jsou velmi důležité, i když jsou neprosaditelné. Opozice je nepostradatelná součást demokracie a nemůže být zastoupena ničím jiným. Zastupitelé kteří svou zvolenou funkcí opovrhují, by měli odstoupit. Jan Nespokojený

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Zasedání zastupitelstva Zdiby' 7 komentářů

 1. 1.10.2019 @ 14:03 Standa

  Koho si lidé zvolili toho mají. Demokratické principy máme , ale umíme se demokraticky chovat?

  5
  1

  Odpovědět

  • 1.10.2019 @ 15:51 Svobodný občan

   Co si konkrétně představujete pod demokratickým chováním v tomto případě?

   Odpovědět

   • 2.10.2019 @ 12:50 Standa

    “Co si konkrétně představujete pod demokratickým chováním v tomto případě”
    Umět žít s ostatními a spolupracovat na tom aby se občané měli lépe. Neurazit se, když není po mém, neodcházet a hledat kompromis. Být prospěšný všem a nejen sobě, nebo úzké skupině kamarádů.

    4
    2

   • 2.10.2019 @ 13:27 Fanda

    Staniku tomu se rika slusne a zodpovedne chovani, nikoliv demokraticke, motas to

    3
    2

   • 4.10.2019 @ 6:44 Standa

    Fando, jaké mají mít chování ti demokrati, když né slušné a zodpovědné ?

    2
    1

   • 10.10.2019 @ 6:47 Jarda

    Vzhledem k tomu, jak to chodí , bych navrhoval, při propagaci volebního programu různých sdružení, aby též uvedli, jak se zastupitelé budou chovat, když nebudou vítězi voleb a budou v opozici. Například, když vyhrajeme volby, budeme pokračovat v rozpracovaných projektech a.t.d.,V případě, že budeme v opozici, nesdělíme vlastní know-how o projektech, nebudeme chodit na zastupitelstva, budeme odcházet dříve, nebo se nezúčastníme bez omluvy. Odměnu z peněz daňových poplatníků budeme samozdřejmě podebírat, ale nic nebudeme prosazovat, protože my to nepovedem. To bude naše práce podle slibu, ve prospěch občanů. A i podle toho, si občané udělají včas obrázek o kandidátech, které mají volit.

 2. 1.10.2019 @ 17:02 Spropitné

  Ahoj, mě zaujala debata o příspěvku za stavbu. Debatovalo se o snížení poplatku. Že by někdo ze známých nebo příbuzných chtěl stavět a začal se rozčilovat nad výší příspěvku? Že je tohle spropitné nezákonné je jiná věc a co jestli už někdo zaplatil, bude se mu vracet?

  12
  2

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla