Víme a možná nevíme!!!

Dnešní (čtvrtek 17.12.2020) zrušení zastupitelstva obce Zdiby jsme se dozvěděli z místního rozhlasu 2x. Co je důvodem? Asi ta skutečnost, že nějaká občanská sdružení se umí orientovat v různých nařízení VLÁDY.
Tímto pádem chceme poděkovat panu Ing. Žáčkovi – zastupiteli obce, kterého jsme kontaktovali se stížností ohledně nedodržování vládního nařízení.
Co nám OS VpO (Občanské sdružení Volba pro Obec) vadí je ta skutečnost, že vedení obce, prezentováno juristy a to v počtu tří osob (starostka, místostarostka, tajemník – abychom byli adresní, jedná se o Slavíkovou, Sobolovou a Kotalíka) – oni nevědí jaké kritéria je nutno dodržovat při setkání občanů??. No to je celkem pozoruhodné.
Odmítli jsme alternativu, že necháme zahájit zasedání zastupitelstva a pak upozorníme policii včetně medií (Nova, ČT atd.) tak jak to bylo ze strany nynější garnitury zvykem! Nechceme se prezentovat jako mediální škoditelé obce.
Chceme korektní jednání, ale to ze strany vedení obce ( Slavíková, Kotalík, Sabolová) není. Možná jste si všimli, že tady schází paní Ing. Kolářová. Jedná se o místostarostku číslo 2. S touto zastupitelkou lze jednat, ale s jakým výsledkem?
K dnešnímu dni nejsme informováni o náplni práce. Neexistuje organizační schéma na základě běžných schémat obcí, měst, krajů atd. Proč? Asi, abychom neměli možnost se obracet na konkrétní osobu a nutit jí k zodpovědnosti. Máme mnoho podmětů, z kterých vyplývá, že vedení včetně radních neodpovídají na dotazy občanů!!!
Zdravíme a opatrujte se
OS VpO Zdiby
jordanov

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

4.3 15 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
48 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
P. Havlíček
P. Havlíček
18.12.2020 9:10

Dobrý den. Já Vás, pane Jordanove nemám rád, ale v tomto máte 100% pravdu. Vedení, a tím nemyslím pouze naší obce, je káže a káže, zakazuje a zakazuje. Máme nějaké Vládní nařízení, všichni jsme tím omezeni, a naše vedení by konalo zasedání zastupitelstva v rozporu s tímto nařízením. Hlavně, že… Číst vice »

Pepa
Pepa
18.12.2020 10:45

Pane Jordanove, píšete v hádankách, buďte konkrétnější, děkuji Josef N.

Prezident
Prezident
18.12.2020 11:36

Hustý jestli pravda

Soused
Soused
18.12.2020 13:16

Proc je setrite??? To uz jste zapomeli co delali za prasarny pred volbama??? Oni by vas zaslapali do zeme! A k cemu to bylo kdyz vyhrali kdyz se haly uprostred vesnice stavi jako byse nechumelilo!!!!

Jarda
Jarda
18.12.2020 16:57

Krásný den pane Jordanove, mám dotaz, kdo z nynější garnitury, jak píšete, upozornil policii včetně medií (Nova, ČT atd.) Kdo z nich má ten zvyk? Kdo konkrétně je ten mediální škoditel? Dále píšete, že k dnešnímu dni, nejste informován o náplni práce místostarostky. Možná že zastupuje starostu a co dělá… Číst vice »

Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
21.12.2020 14:06

Rozumím-li dobře, pan Jordanov upozornil pana Žáčka, ten upozornil paní Slavíkovou a ta zjednala nápravu.
V normální společnosti by to skončilo poděkováním zúčastněným pánům.

Narozdíl od ostatních diskutujících mě tahle “kauza” přijde silně zveličená.
Speciálně když uvážím, jak chaoticky funguje vláda ČR.

jordanov
jordanov
21.12.2020 17:06

Vážení, předem děkujeme za reakce. Celkem nechápeme proč se článek připisuje jedné osobě. Jsme občanské sdružení a tím pádem jde o názor většiny skupiny sdružení a především našich spoluobčanů. OS VpO Zdiby   Nyní si dovolím reagovat jako osoba bydlící ve Zdibech a oslovená ve Vaších názorech. Můj názor a… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

48
0
Podělte se o svůj názorx
()
x