Úklid ve Zdibech

Ať si říká kdo chce co chce, Slavíková dělá pořádek ve věcech, ve kterých by pořádek měl být. Vůbec nechci někoho kritizovat, ale chlapi z minulého vedení prostě na ten pořádek moc nebyli. Tak to prostě je, ženský mají pořádek v genech. Nechodím na všechny schůze zastupitelů, ale když mluví Slavíková, má to úroveň, ostatní škoda mluvit, většina to jsou pucflekové do počtu. Kritiků tady se chci zeptat, co mimo tu kritiku nabízíte?
Omluva za nepodpis
Zdiby 20.5.
PS nemluvím o pořádku na stole nebo na ulici 

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

3.8 17 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
19 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Alin
Alin
24.5.2021 11:02

Teď jste to trefil(a), Slavíková umí mluvit, a to stačí. Její PR udělá zbytek. Princip Babiš, ten sice neumí mluvit, ale má PR. Otázka jak její kroky vnímají její voliči. Znám jich dost, včetně mě, kteří už jí volit nebudeme.

Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
25.5.2021 11:15

Je to zcela off-topic, ale o to urgentnejsi – ve Zdibech bylo vyhlaseno patrani po chlapci, text nize je z obecniho webu: PROSÍME O POMOC PŘI PÁTRÁNÍ    Policisté z Prahy venkov-východ od dnešního podvečera pátrají po jedenáctiletém chlapci. Pohřešovaný chlapec byl naposledy viděn v pondělí ve dvě hodiny odpoledne, když přišel domů, tj. obec… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

19
0
Podělte se o svůj názorx
()
x