Světla Zdiby

Zdarec, žabomyší války a vzájemný napadání zvolených i nezvolených zastupitelů jsou mi někde. Jestli někdo něco ukrad a asi to byly zase jenom pomluvy, ať to policie vyšetří a soud potrestá, tak to má bejt. Ale co se mi zdá jako bezdůvodný vyhazování našich peněz, je výměna světel led za normální světla.

Ledky obec koupila, zaplatila, namontovala

Ledky obec odmontuje, dá do skladu nebo vyhodí

Staré lampy které nic nevydrží a žerou víc obec koupí nebo vezme ze skladu a namontuje

Asi máme tolik peněz a nemáme jiný starosti a jinou práci, že můžeme jen tak měnit lampy. Ledky byly jednou už namontovaný, zaplacený a vadily jen několika místním pomatencům. Kolik tahle hurá akce stála a stát ještě bude se nedozvíme, ale určitě se mohlo udělat část osvětlení někde jinde. Jenom se rozhazuje. Grumpy.

A velká pochvala Tomášovi, lampy svítí konečně všechny.

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Světla Zdiby' 5 komentářů

 1. 11.6.2019 @ 12:26 Andy

  O samotny svetla nikdy neslo. Jenom pospinit a pomluvit a kde je vysledek vysokych odmen, snad i kradeze a dalsich pomluv? Nikde, nic se totiz nestalo, nic se nenaslo a ze urcite Slezak a dalsi hledali.

  22
  1

  Odpovědět

  • 11.6.2019 @ 13:03 Olda

   Mě by spíš zajímalo, proč každý den svítí lampy od cca 16:00, asi dva týdny. Někdo na tom určitě usilovně maká. Ale paní starostka se radši na FB prezentuje jak sází kytičky, bože můj kam jsme to dopracovali.

   23
   1

   Odpovědět

   • 11.6.2019 @ 23:02 jordanov

    Vážení aktéři této diskuze.

    Nechci hodnotit následující závěry tématu.

    Ano, všechny argumenty, které uvedl pan(í) Grumpy jsou relevantní a tudíž žalovatelné a to z hlediska zákona. Mám otázku – bude mít pan/í/ Grumpovi dostatek morálního odhodlání podat podnět k stíhání pro porušení zákona? Nechme to na nich.

    Reakce na Andy: ano zatím se nic nenašlo, ale že hledalo!

    Reakce na Olda: o kterou oblast se jedná? Máte pravdu, mnohokrát jsem řešil a to okamžitě nepochopitelné zapínání i vypínání VO (veřejného osvětlení)

    Závěrem musím reagovat na poslední větu úvodního článku. Jak může normální člověk poděkoval nějakému pracovníkovi, který za svojí pracovní činnost je hodnocen mzdou? Přeci to nebyla jeho, – Tomáše – , aktivita!!! bez finančního ohodnocení. Tímto chci říci, že poděkování má směrovat na správce veřejného osvětlení, nikoliv na jakéhokoliv zaměstnance, který vykonává pouze příkaz vedení správce veřejného osvětlení.

    14
    3

   • 12.6.2019 @ 7:31 Jarda

    Pane Jordanove, Vy jste měl na starosti veřejné osvětlení, Vy se musíte cítit jako osoba dotčená, proto se ptám, proč nemáte Vy dostatek morálního odhodlání podat podnět k stíhání pro porušení zákona? Proč to chcete nechat na někom, kdo s tím nemá nic společného, když Vy argumenty, považujete že jsou relevantní a tudíž žalovatelné a to z hlediska zákona a zřejmě jednání kvalifikujete jako přečin. To byste měl jako každý občan ČR splnit povinnost, zabránit konání přečinu a oznámit na PČR. Grumy poukazuje na to, že to může být neekonomické. Vy že je to žalovatelné, proč to neuděláte?

    12
    9

 2. 14.6.2019 @ 9:18 Hektor

  Dobrý den, navážu na Jardu,
  Výrok:
  Závěrem musím reagovat na poslední větu úvodního článku. Jak může normální člověk poděkoval nějakému pracovníkovi, který za svojí pracovní činnost je hodnocen mzdou? Přeci to nebyla jeho, – Tomáše – , aktivita!!! bez finančního ohodnocení. Tímto chci říci, že poděkování má směrovat na správce veřejného osvětlení, nikoliv na jakéhokoliv zaměstnance, který vykonává pouze příkaz vedení správce veřejného osvětlení.”
  Pane Jordanove, Jak může normální člověk poděkoval správci veřejného osvětlení, který za svojí pracovní činnost je hodnocen mzdou? Přeci to nebyla jeho aktivita.
  To jen mimo.
  Jste odborníkem nejen na veřejné osvětlení, ale zdá se, i odborníkem na právo. Tedy se ptám, kterého přečinu by měla být naplněna skutková podstata. Kdo je pachatel, jaká se společenská škodlivost jednání, jaké je zavinění, a.t.d. Píšete, že je jednání žalovatelné. Jak jste tedy jednání kvalifikoval?

  8
  2

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla