Šulkovna

Dobrý den Zdiby,
bydlíme mezi Klecany a Zdiby, v sobotu po obědě jsme jeli se synem k Vltavě na zmrzlinu. Vjeli jsme do Šulkovny a dole na louce nás zastavil pokácený strom. Větve jsou i přes malou cestu pro pěší, takže úmyslně. Měli jsme velký problém kola přenést, starší nebo ženy nemají šanci. Protože je louka obecní, asi obec Zdiby nechce aby tam někdo jezdil, ale ptám se, takovýmhle způsobem? To tam nemůžeme pěšky nebo na kole? Nešlo by to inteligentněji, když už i ve Zdibech probíhá kult dítěte?

Dále bych chtěl reagovat na místní pisatele vševědy tuším Standu, Jardu a Motor nebo jak, kteří píší o zbytečném, zarostlém, takzvaném přístavu u Vltavy. Po osobní sobotní návštěvě můžu říct, že místo je velmi upravené, kvalitní čistý stánek a na posekané louce sedělo desítky kolařů, rodin s dětmi i mládeže. Asi jenom rejpají a nikdy tam nebyli. Tomu kdo místo má na starosti děkuji, seděli jsme na zmrzlině snad hodinu. Já tedy na pivu.
Děkuji a zdraví Viktor

foto přílohou

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Šulkovna' 5 komentářů

 1. 10.6.2019 @ 12:52 Jarda

  Zdravím Viktore,
  Já tam byl taky. Už v pátek tam navezli dva stánky na pivo a občerstvení, zřejmě si na úřadě zaplatili zábor. Když jsem tam byl já , nebyla tam sni noha. Možná v sobotu a neděli byla louka plná. Komu tedy slouží? Lidem , kteří projíždějí na kolech z Prahy do Drážďan, nebo jinam, stánkařům aby nahrábli. Možná to byl ten účel, proč zřizovat Marínu Zdiby.
  Kolik zdibských občanů tam bylo relaxovat?
  Když jste šel do Šulkovny, asi jste přehlédl značku “SLEPÁ ULICE 150M” platí i pro chodce – doplňková tabulka.
  Zřejmě není žádoucí, aby tam někdo chodil. Místní úpravu silničního provozu dělá obec. Vidíte, že i dostupnost místa je problematická nejen že je značně vzdálené na periferii obce, ale i cesta je problematická.

  7
  15

  Odpovědět

  • 13.6.2019 @ 9:20 Jarda

   Včera, ač bylo super počasí, tak tam nebyla ani noha, zůstal tam však nějaký přívěs na občerstvení avšak uzavřený. Vše sledovala bdělá kamera obecní policie. Hladinu řeky, proti bleskové povodni, zase střežilo čidlo protipovodňového informačního systému.
   Jak je to s tím povodňovým plánem? Má ho obec nebo nemá? Aby každý věděl, až začnou řvát sirény, co má dělat. Zejména obyvatelé chat.

   1
   8

   Odpovědět

   • 13.6.2019 @ 11:56 Jarda

    Nikdo se s tebou Jardo nechce bavit. Sad story

    13

 2. 10.6.2019 @ 13:22 JK

  A proc je Sulkovna zavrena, proc se tam nesmi? Dekuji J.

  18

  Odpovědět

  • 11.6.2019 @ 6:14 Jarda

   JK
   A proč je Sulkovna zavřena, proc se tam nesmi? Dekuji J.
   Jak jsem psal, místní úpravu silničního provozu má na starosti obec. Tu navrhuje a nechá schválit. Je třeba se ptát na obci. Nebo OP, která by mohla mít přehled. Je možné, že značka není ani schválená a dal ji tam někdo svévolně. Nechci však předjímat. Ptejte se na obci.

   2
   8

   Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla