Šulkovna

Dobrý den, včera jsme po letech šli s manželkou k Vltavě a vydali se Šulkovnou, pro nemístní cesta z Přemyšlení od rybníku dolu. Cedule skládka vyklizena Krajským úřadem nikoho nezajímá a dobytkové tam dělají bordel znovu. Vůbec celá ta cesta je taková nepěkná a každý si tam dělá co chce, o louce dole nemluvě mohla by to být krásná procházková část celých Zdiby. Chci poděkovat obci za vyklízení bordelu kolem popelnic a černých skládek, i když to je práce pořád dokola. Dál se někoho chceme zeptat co to je za rozpadlé trubky v Přemyšleňském potuku tamtéž, snad to není kanalizace? Pokusím se dát pár fotografií na zveřejnění. Děkuji a držíme paní starostce palce v boji proti bordelářům. Hezkou neděli a dobrou chuť přejí Jana & Petr

 

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 9 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
19 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
Pavel
22.3.2021 14:37

Vy snad nevíte že jsme čuňata?

Vašek
Vašek
23.3.2021 9:45

Za všechno může Kalousek

kalous.JPG
Standa
Standa
23.3.2021 15:46

Jde o odpadní potrubí z let, kdy tam byl Výzkumný ustav jaderné techniky Přemyšlení. Kdyby trubky byly z betonu, dalo by se předpokládat, že tam protéká odpadní voda např. se střech. Je však zřejmé, že jde o kameninovou trubku s hrdlovým spojem Podle toho by tam mohly protékat všechny odpady… Číst vice »

SAM
SAM
23.3.2021 17:24

No ja si to myslel ze to je kanalizace, protoze tesla od doby co ji ma novy majitel rekonstrukci nedelala. Takze sracky z tech vsech firem tecou pres nejakej rost do potoka a do Vltavy. Prosim at to nekdo zkontroluje, zijeme ve 21. stoleti. Co na to zivotni prostredi? Co… Číst vice »

Hektor
Hektor
24.3.2021 18:45

Chci poděkovat obci za vyklízení bordelu kolem popelnic a černých skládek, i když to je práce pořád dokola.  Takřka každý den vyjíždí z obce alespoň dva pracovníci, a objíždí všechna kontejneroviště, aby bordel uklidili. Skládky a nepořádek způsobují nevychovaní občané obce i ti, kteří obec navštíví. Úklid obce stojí peníze… Číst vice »

Standa
Standa
26.3.2021 18:04

Před několika lety jsem bydlel v obci, kde OP měla v náplni práce hlídkovou činnost a měla hlásit starostovi nepořádek, skládky, nesvítící lampy, chybějící víka a jiný nepořádek, nebo nebezpečná místa. Starosta nechal technickými službami závadu odstranit, např. aby se ze započatá skládka nerozrůstala. Dík Janě a Petrovi, že zasuplovali… Číst vice »

Olda
Olda
28.3.2021 10:43

To by pan velitel nesměl být z Prahy, aby byl na příjmu a nesměl by mít tři chaty o které se musí starat 🤣. Nemluvě o tom, že to není v jejich kompetenci. Dohled dělá jen policie ČR a vojáci nikoliv obecní policie. Chudí se a přitom svoji práci nedělají.… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

19
0
Podělte se o svůj názorx
()
x