STOPHALY?

Vážení,

         před několika lety jsme přispěli na Vámi zřízený transparentní účet nemalou částkou. Přispěli jsme Vaší iniciativě STOPHALY proti výstavbě hal ve Zdibech v domnění, že ve Zdibech haly nebudou. Tento závazek a tuto činnost jste evidentně nenaplnili a nesplnili. Zaštiťovali jste se transparentností a proto Vás žádáme, abyste na Vašich internetových stránkách popsali Vaší konkrétní činnost. Žádáme Vás, abyste popsali na jaké účely peníze odcházely a co konkrétně pro zastavení stavby hal největší příjemce našich peněz (FB advokáti), vykonal. Žádáme Vás, abyste zvážili vrácení peněz všem drobným přispěvatelům, protože se někdo může domnívat, že peníze nebyly použity správně a příspěvky mohly být zneužity.

Jako důvod a důkaz Vaší nečinnosti při opačném tvrzení uvádíme stavbu hal ve Zdibech na silnici 608 Pražská.

Za drobné přispěvatele, Martin

printscreeny ze stránek stophaly.nazory.cz

 

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 9 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
24 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
28.6.2021 10:19

Já fascinovaně zírám. Ověřené tvrzení? Tenhle článek je totální vylhaná manipulace. Pokud je autor skutečně přispěvatel a chce znát podrobnosti o práci najatých advokátů, proč se, proboha, neobrátí nejprve na výše uvedené osoby? Mě napadá jediné vysvětlení – on vůbec nechce odpověď, protože by se mu pravděpodobně nehodila k výrobě pomluv. Kromě jiného tahle iniciativa… Číst vice »

Lojza
Lojza
28.6.2021 10:22

Starostka se o zastaveni hal snazi vsemi silami do dnes. Prizivnik na obci je ….. a je ho vsude plno

permonikzezdib
permonikzezdib
28.6.2021 16:29

Martine je vidět, že vůbec nevíte o co jde a nebo jste bohapustý troll. Haly Outlý bohužel získaly územní rozhodnutí za vlády pana Tvrdého. To, že vytrháváte z kontextu boj proti halám Goodman je buď cílená manipulace z vaší strany a nebo absolutní neznalost problému a neúcta ke všem lidem, kteří se zasadili o to,… Číst vice »

Naposledy upraveno 26 dní autor permonikzezdib
Burt
Burt
28.6.2021 18:00

Alealeale, vylhana manipulace? Co takhle nazor a domnenka!

Alf
Alf
29.6.2021 7:52

V nějaké jiné diskuzi někdo napsal, že zde lidé můžou svobodne vyjádřit svůj názor a to je pravda. O článku si můžu myslet svoje, ale to je tak jedine co můžu. Pravda, ještě napsat svůj názor a ten si obhajovat. Opět se budu opakovat, diskuze, názory, souhlas, nesouhlas a mnohé jiné, jsou projevem demokracie. A… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

24
0
Podělte se o svůj názorx
()
x