Stop halám

Konečně na horizontu Zdib začala stavba dalších hal. Děkujme majitelům a vedení obce za vytvoření krásných PANORAMAT a že neuvidíme na budoucí Krejcarovi haly za nima 🙂 Proč místní aktivisti a spolky nebojovali proti halám a proti zastavení stavby je jasný, haly jim z nějakýho 😉 důvodu nevadí, jako jim nevadí žádný haly. De jim jenom o sebe a koryta. Něco za něco. Žiju vedle a je to hnus. Vesel me se, raduj me se. Ahoj Jiříček

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

5 / 5. 8

Zatím nikdo nehodnotil


'Stop halám' 8 komentářů

 1. 18.5.2020 @ 16:24 Kolemjdoucí

  Tohle už se tady řešilo – viz
  https://zdravezdiby.cz/5-000-000kc-pro-zdiby/
  a
  https://zdravezdiby.cz/stop-halam/

  Jenom nevím, o jakých korytech mluvíte – zastavit ten projekt šlo naposledy v roce 2017, kde probíhalo územní řízení.

  1
  15

  Odpovědět

  • 18.5.2020 @ 19:26 Honza S.

   Kolemjdoucí a tím o roce 2017 sdělujete co? Chcete snad napsat že Kubíčková, Krejcar a Slezák se svými spolky nebyly? Spolky které se odvolávaly proti úplně všemu? Tak proč ne proti těmto halám? Nebyla to protislužba za něco? Je to velmi podezřelé a smrdí to jako všechno na co tyhle vykukové sáhli. Nebylo tenkrát lepší jako občanskou vybavenost rozšířit Starou poštu?

   20

   Odpovědět

   • 18.5.2020 @ 19:32 Honza S.

    Mluvím o: koryto pro madam Slezákovou na úřadě, možnost stavět na poli nad školou pro madam Kubíčkovou, možnost postavit bytovku a další ve Zdibech pro monsieur Krejcara a jistě další výhody a trafiky které vyplavou.

    20

   • 19.5.2020 @ 9:18 Kolemjdoucí

    V porovnání s Goodman je tahle hala miniaturní. Takže celkem chápu, že aktivita směřovala proti většímu zlu.

    Kdyby za dva roky vyhrál volby provozovatel tohohle serveru, taky mu budete vyčítat prasárny současného vedení?

    4
    10

   • 19.5.2020 @ 18:01 Honza S.

    Kolemjdoucí píšete jak správný demagog a my nic, to všechno oni, takhle se daleko nedostanete. Otázka zněla proč se spolky, které vystupovaly jako protihalový – měly na tuhle činnost otevřený účet na který jsem i přispěl, proti těmto halám nijak nepostavily? Byly nějak ovlivněny? Jak? Nevím kdo je provozovatel webu a je mi to ukradený, ano, pokud bude něco kázat a jinak se chovat, budu mu to vyčítat! A že je hala miniaturní tedy ok? Blábol největší. Já tam žiju.

    15

   • 20.5.2020 @ 12:16 Kolemjdoucí

    Milý pane, já se nikam dostat nehodlám.

    Co si pamatuji. Stop Haly vznikly specificky jako reakce na projekt Goodman.

    V době, kdy se o halách jednalo, seděli na úřadě Tvrdý, Jordanov a Žáček. Pokud hledáte viníky, začínáte ze špatného konce.

    PS: Jsem náplava, nezajímá mě, co dělala která část rodiny Krejcarových před 25 lety. Nezajímá mě pozemek pí. Kubíčkové. Zajímá mě, jak obec plní svoje funkce – speciálně škola.

    5
    6

 2. 20.5.2020 @ 7:44 Olda

  Vážení nic proti vám, ale co jste si zvolili to máte. Tohle vedení obce nic nedokázalo. Jen plivou špínu okolo sebe. Ještě, že jsem je nevolil. A předvolební sliby jsou v tahu. Jen všechno zlikvidovali a zadlužili obec ještě víc. Tohle je vedení obce hlavně, že je to samý titul. 🤮

  15
  2

  Odpovědět

 3. 20.5.2020 @ 18:32 Jarda

  Ti zastupitelé, kteří povolili první halu v obci, dobře věděli, proč ji povolují. Ti by měli dnes říci, proč na ta monstra musíme koukat, a hlavně, jaký mají přínos pro občany obce. Je však zřejmé, že ochrana zemědělské půdy, životní prostředí občanů, rozhodně nebylo prioritou.

  8
  6

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla