S…

Tento komentář je určen pro všechny kdo se cítí býti napadeni mým atakem a to SR.ČI.
Především vždy deklaruji, že je se mnou možná verbální komunikace a pokud dotyčný má problém, jsem přístupen i přes elektronickou komunikaci. Je třeba upozornit, že na mnoha webech v naší oblasti jsem tuto možnost poskytoval.
Co je zvláštní, že nikdo kdo byl dotčen mojí „urážlivou“ poznámkou se neozval na:
Tel.č. 721 340 717 a mejl : zdibyreality@seznam.cz
Abych byl konkrétní pan WILDA mě napadl naprosto nepřipraven s argumentací, že upozornil na to vasi bidu a nutnost udelat krok od archaismu, jake vy predstavujete.
No to je vyjádření přímo odborníka. A nyní definice archaismu: Archaismus je označení pro zastaralý jazykový prvek.
Ale vraťme se k dění v naší vesnici, abych neurazil, obci.
Jak je možné, že obyvatelé této obce se cítí ohroženi a možná své názory skrývají pod fiktivním jménem? Musím konstatovat, že svým způsobem hodnotím identitu Slezáka Ing.. Jenže mnoho komentářů pod skrytou identitou směřují k uvedené osobě. Takže proč se necháváte strhávat třeba Jardou, Wildou atd. Vždyť je to konspirační hra!!! Která má napomáhat k řešení problémů o kterých současné vedení nemá páru!!
Proč není komentováno oznámení ohledně koupě pozemku pro údajnou stavbu druhého stupně školy??
Proč se nezajímáme o povolení stavby tramvaje, která jednoznačně podporuje stavbu hal, která je a byla anti volebním šlágrem do voleb??!!
Vzhledem k tomu, že jsem byl v průběhu volebního období mnohokrát označován za nezpůsobilého nekompletního a neodborného zastupitele v mých funkcí, tak jsem uspořil 50 procent nákladů. Mohu dokladovat!!
Doporučuji, zaměřme se na ekonomiku, v které jaksi nejsem kompletní, ale selský rozum mám zděděný a to má dáti a dal, jasně hovoří. Proč rostou náklady na úředníky a na složku nádenickou klesají atd. Je toho moc co by se dalo řešit, ale není tady nekompetentní zastupitel, tím mám na mysli pana předsedu finančního výboru Nepalu.
Tak se snažte vy JARDOVÉ A OSTATNÍ ODBORNÍCI.
Jsem na telefonu a mejlu.
Aby nebyla mejlka tak to je výzva.
Štěpán Jordanov

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

1 1 hlas
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře/ů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

0
Podělte se o svůj názorx
()
x