Reakce na Výtku Zdravým Zdibům

Dobrý den, reaguji na Výtku Zdravým Zdibům a děkuji pisateli za názor a námět. Nejprve musím sdělit, že stránky Zdravé Zdiby jsou především o konverzaci, nikoliv o obsahu. To je myslím, velmi podstatné. Velmi zjednodušeně to přirovnám k dnes populárnímu Twitteru, kde základem je krátký text a diskutující reagují, naproti tomu Facebook, je především sdělení a šíření obsahu, reklama na něco.
S kolegyní Adrianou nejsme ze Zdib a žádného zastupitele ani místního politika kterého bychom oslovili, osobně neznáme. Stránky provozujeme a spravujeme po stránce technické a funkční, Adriana dohlíží na grafiku, příspěvky upravuje gramaticky, někdy mažeme to, co nezapadá do pravidel. Diskuzi a příspěvky necháváme pouze na Vás, psát může kdokoli cokoli. Někdy zveřejníme pod značkou ZZ zajímavý text, nikdy naše názory. Neřešíme kdo s kým proti komu.
Stránky Zdravé Zdiby jsou možná stále vnímány jako jednostranné a to doslova. Důrazně sděluji, že to tak není. My nikoho neupřednostňujeme a neprotěžujeme, jsme nestranní i z podstaty neznalosti místního prostředí. Kdo posílá příspěvky a komentáře neovlivníme.
Jsme někdy napadáni, že píšeme polopravdy, očerňujeme. Ne. To vy píšete! A jestli koalice, opozice, čerti, nebo jakýkoliv subjekt se nechá napadat, je to jeho rozhodnutí. My dáváme prostor všem.
K článku Výtka ZZ. Nesdílím Váš názor, že se do diskuze zapojí někdo ze zastupitelů, i když je to škoda. Argumentu “ZZ mě nezajímají a nečtu”, neodpovídají rostoucí čísla čtenosti. Možná se mýlím, ale když bude reakce na Váš námět pozitivní, rubriku zkusíme založit.

Přeji hezký den, za Zdravé Zdiby, Marek Sadovský
sadovsky@zdravezdiby.cz

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 15 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
14 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Petr
Petr
16.3.2021 11:15

WEB neni party kolem Tvrdýho?

FAFA
FAFA
20.3.2021 16:13

myslím, že podstatou všeho je skutečnost, že ZZ vznikly před volbami. zůstaly i po volbách. Ostatní WEB po volbách skončily. Asi proto, že byly založeny účelově a po volbách nebyl zájem již komunikovat s voliči. Prototo je třeba si dát pozor, kdo bude před volbami zase hlásat prostřednictvím stránek své… Číst vice »

František Koudelka STS Chvojkovice
František Koudelka STS Chvojkovice
21.3.2021 9:41

Mno kdybych se chtěl UŽ za za rok a půl ucházet o hlasy nás prostých, měl bych zdravézdiby raději na své straně nežli obráceně. Citací z nich neběhá po Zdibech málo.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

14
0
Podělte se o svůj názorx
()
x