Pro stromy nevidí les

Je sice pěkný že se zatim podařilo zastavit znovuotevření skládky v Ďáblicích, i když sem nikdy nic necejtil a nikdy sem se necejtil bejt nějak skládkou ohroženej a to ve Zdibech bydlim vzdušnou čarou blízko, ale má to ALE. To ALE, je Nerudovská otázka kam s ním? S odpadem. Asi chápu vesnice v těsný blízkosti, protože i náš smradlavej odpad končí právě tam. Takže jenom populistický divadýlko. Při schůzkách na magistrátu sem byl seznámenej s pracovní variantou přesunutí skládky do katastru Březiněvsi. Městská část by tenkrát nebyla proti, protože sou za to velký prachy.

Možnosti sou:
Přesunout skládku jinam ale může bejt i nám blíž. A co protest tam v jinde?
Postavit spalovnu, ale kam se hrabe smrad ze skládky na kouř plnej rakovinotvornejch částic a realizace u nás tak 30 let.
A nebo co by se líbilo mně nejvíc, třídit a odpad nedělat (😄). Timhle všim chci říct pozor, může bejt hůř. 

Jo kdyby se někdo pustil do skládky přes Vltavu stejně vzdálený v Úholičkách, která je díky západním prdům opravdu u nás cejtit. A na závěr i já děkuju naší VYJÍMEČNÉ PRACOVNÍ SKUPINĚ, bez který to všechno krásný nebylo by. Máme jenom VYJÍMEČNÉ PRACOVNÍ SKUPINY, který nevidí přes stromy les.

Bože pomóc a čusbus ANtONYMUS

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek


'Pro stromy nevidí les' 4 komentáře

 1. 1.8.2019 @ 14:59 Wilda z Veltěže

  Tak vite co, nase vedeni umi vsechno hatit a kritizovat, jako klasicky populisti. Ale navrhnout, resit a dojit ke konsensu bobuzel ne. Toje osobni zkusenost.

  7
  3

  Odpovědět

  • 1.8.2019 @ 17:03 Jarda

   Wildo, od tebe to sedí. Ty pořád jen kritizuješ a kritizuješ a kritizuješ, divím se, že mluvíš o nějakém vzájemném souhlasu.

   9
   2

   Odpovědět

   • 1.8.2019 @ 22:12 Wilda z Veltěže

    Jardo a mas pocit, ze jsem ve vedeni obce? Ne nejsem Slavikova, Sabolova ani Kolarova. Nejsem ani v rade obce. Nejsem ani zastupitel. Ano Jardo, tahle fakta mi davaji pravo kritizovat. Damy z vedeni by vsak mely predevsim resit, nikoli pouze hatit.

    9
    1

 2. 2.8.2019 @ 12:36 Petr Č.

  Znate nekdo cleny vyjimecne pracovni skupiny?

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2019  Podmínky - Pravidla