Pomalu ale jistě

Na stránkách naší obce se objevil odkaz „Na čem pracujeme“  https://www.obeczdiby.cz/projekty-v-obci/. Pokud je odkaz staršího data promiňte, já ho zaregistroval před několika dny. Procházel jsem přehlednou mapu i tabulku s plány a popisem , kde, co , jak a kdy a hodně mě to potěšilo, poněvadž vím, že se na cestě která mě zajímá a strašně štve, silnice na Holosmetky, pracuje. I ostatní plány jsou všechny fajn a je vidět, že se něco děje a dělá. Všem škarohlídům doporučuji navštívit a přečíst. Dál bych chtěl poděkovat za sběrný dvůr, kam jsem po čase odvezl pár nepotřebných věcí a už jsem se necítil jako na skládce uprostřed návsi. No a další dík je za dětské hřiště vedle školy. Fakt moc pěkný.
Zdraví člověk Holosmetský

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

5 / 5. 7

Zatím nikdo nehodnotil


'Pomalu ale jistě' 29 komentářů

 1. 14.9.2020 @ 9:40 Josef

  Pokut se harmonogram bude dodržovat a neměnit, tak tleskám.

  4
  17

  Odpovědět

 2. 14.9.2020 @ 15:57 Pepan

  je pravdou, že se asi snaží nastolit nějakej řád. ještě kdyby se zbavily provinční malosti, udělaly z lidí v opozici šéfy komisí jako je běžný v demokracii a už konečně přestaly s vendetou, pak by to bylo volitelný

  19
  6

  Odpovědět

  • 14.9.2020 @ 17:00 ALF

   Pepane neradit, oni sami vědí jak to dělat “nejlíp”. Ještě by tu pak byli další období….

   29
   1

   Odpovědět

  • 14.9.2020 @ 17:10 Jarda

   PEPAN
   je pravdou, že se asi snaží nastolit nějakej řád. ještě kdyby se zbavily provinční malosti, udělaly z lidí v opozici šéfy komisí jako je běžný v demokracii a už konečně přestaly s vendetou, pak by to bylo volitelný
   Na příspěvku mě zaujala slova” už konečně přestaly s vendetou” jak je známo, vendeta je krevní msta, proto bych prosil o konkretizaci tohoto výroku a jak se projevuje.
   S díky Jarda.

   3
   20

   Odpovědět

   • 16.9.2020 @ 17:32 Jarda

    Že by o vendetě pouze prázdná slova za účelem někoho očernit???????????????????????????????? Jak je to Pepane?

    3
    11

    Odpovědět

    • 17.9.2020 @ 9:41 Hejtr

     Například vyšikanováním Wachtla od obecní. Nevím, proč se tady Jardo točíte na naprosto zjevné věci. Podpora kamarádíčků, co pomohli svrhnout Tvrdýho (Slezák a jeho manželka, co dostávaj zakázky od úřadu a nebo jim jsou vypisovány pozice; dále koupě pozemku nad školou, který sousedí s pozemky Kubíčkové a jí se tak zvyšuje pravděpodobnost, že si konečně vynutí to, aby její pozemky byly stavební – to je pouze otázka času, uvidíte) a klasické uplácení všech křiklounů, aby byli potichu. A naopak samozřejmě msta všem, co si dovolili nebýt potichu a kritizovat.

     24
     3

 3. 17.9.2020 @ 17:05 Jarda

  HEJTR
  “Například vyšikanováním Wachtla od obecní. ”

  Šikana označuje fyzické i psychické omezování či týrání nejčastěji aktuálně slabšího jedince v kolektivu, respektive ve společnosti.
  Hejtr to si děláte srandu, že by takto zkušený člověk, policista nedokázal čelit šikaně?

  Pana bývalého starostu nesvrhli (zbavili moci)Vámi jmenovaní lidé, ale voliči obce.

  “klasické uplácení všech křiklounů, aby byli potichu.” Jak to probíhá? Zároveň jak se mstí těm co nebyli potichu a kritizují? Jak to dělají????????????????

  2
  18

  Odpovědět

  • 17.9.2020 @ 19:42 ALF

   Tak googlit umíme. Jsme sama otázka, ale normální odpověď aby člověk pohledal.

   19

   Odpovědět

  • 17.9.2020 @ 21:09 Hejtr

   Stačít si přečíst Wachtlův příspěvek na FB, když odcházel. Snad nikdo nemůže tvrdit, že by odcházel jen tak z trucu vzhledem k tomu, že svojí prací defakto žil a opravdu jí prožíval, to viděl každý, ať na něj pohlížel negativně či pozitivně. Takové ohlasy jsem na něj i zaznamenal. Sám o něm píšete jako o velmi zkušeném policistovi, nicméně i sebezkušenejší člověk nemusí umět čelit šikaně, zvlášť pokud je v pozici, kdy musí pouze poslouchat. Navíc když je to třeba od lidí, kteří tomu absolutně nerozumí. Tohle vidíme každý den v politice, kdy odborníci odcházejí kvůli tomu, že si na ně došlápnou nově zvolené politické struktury, které často nemají vůbec žádnou praxi v daném oboru.

   Uplácení probíhá například tak, že Slezákovi dostanou zakázku na pročištění archivu bez výběrka. Potom může probíhat tak, že Slezáková dostane místo na úřadu bez výběrka. Je to takový trafikaření, který taky můžeme klasicky vidět každý den ve vrcholné politice. Pokud nechci, aby byl někdo slyšet, tak ho raději zaplatím nějakým místečkem někde, kde v klidu bude pobírat dostatečný plat za minimální práci tak, aby byl spokojen.

   24
   1

   Odpovědět

   • 17.9.2020 @ 21:40 L.B.

    Hejtre dikec 👏 a ze Slezak te spiny nadelal, udal pulku vesnice, napsal o vsech lzi a bliti na te jejich zumpe a za par dni smazal. No a za tu vsechnu spinu dostal odmenu, dobytek. A potom vsem maji tu drzost se divit a zlobit se kdyz nekdo napise jak to je. Dikec

    22
    2

    Odpovědět

    • 19.9.2020 @ 17:45 Jarda

     LB vaše vyjadřování kazí úroveň tohoto fóra, i když je možné, že je určeno právě pro výrazy žumpa, dobytek, blití Takto vypadají Zdravé Zdiby?

     1
     12

    • 19.9.2020 @ 21:33 L.B.

     Jardo jak vypadaji zdrave zdiby fakt nevim a i mi to je vcelku jedno ale ze je Slezak vse co jsem napsal, vim urcite. Absence pratel, problem vsude kde se objevi, zavist, touha po moci, penezich. Defakto politovanihodna i smesna postava. Opet, Hejtre dikec!, Libor

     20

   • 18.9.2020 @ 18:03 Jarda

    Hejtr, bohužel OP zřizuje zastupitelstvo obce a určuje, jak bude OP vypadat. Směny, vybavení , financování a.t.d. Se změnou zastupitelstva zřejmě došlo ke změně v pohledu na to, jak má OP vypadat.
    Nejspíš vznikl nějaký nesoulad v tomto pohledu, kdy dříve strážník vlastně vybudoval za podpory bývalého zastupitelstva OP na určité úrovni a nové zastupitelstvo má jinou vizi.
    Tedy politiku.
    To však nemá žádný vliv na výkon pozice strážníka, která je dána zákonem o obecní polici, nijak toto nezasahuje do odbornosti strážníka. Strážník může vykonávat svoji odbornou pozici dál. Šlo tedy zřejmě o politiku. I když třeba nesouhlasím s kamerovým systémem, přesto si myslím, že je škoda, že vedoucí strážník odešel. nic méně, je prospěšný jako učitel nových strážníků.
    K panu Slezákovi, on je v opozici a je uplácen aby nekřičel????????

    2
    12

    Odpovědět

    • 19.9.2020 @ 21:10 Hejtr

     Vaše “nejspíš” a “zřejmě” je jasným důkazem o vymýšlení příběhů tak, aby vaši hrdinové na úřadě vypadali co nejvíc sladce. Wachtl neodešel jen tak kvůli politikaření, na to svojí práci až moc miloval, to viděl každej, ať už měl na Wachtla názor jakejkoliv. Od Slavíkový dostal jasnou zprávu, že buď se zbaví svojí politický funkce a nebo ho donutí odejít od policie. Stalo se to druhý. Slavíková pod záštitou toho, že obecní nefunguje dobře, Wachtla vyštvala a dosadila tam staronovou figurku, která měla policii oživit. Co se stalo? Nic. Teď jsou ještě víc k ničemu.

     U Slezáka nechápu, na co se ptáte, když jsem na tohle přesně odpověděl výše. Slezákovi dostali bez výběrka zakázku na úklid archivu, potom Slezáková dostala bez výběrka pozici, která je něco jako administrativní pracovnice v archivu, což je na vesnici velikosti Zdib naprosto směšná funkce a každej, kdo není slepej a má IQ alespon mírně podprůměrný, tak se tomu musí akorát smát. Slezák fakticky v opozici není, ale jak známo, je to velkej kamarádíček s Česnekem, všechno spolu konzultujou a byli jako jedna ruka ve vší špíně, kterou X let psali na to svoje pochybný fórum. Zajímavý je, že co Česnek začal se Slavíkem vařit guláš a Slezáková dostala na úřadu to svoje pochybný místečko, tak se najednou ve Zdibech žije jako v pohádce, všechny problémy zmizely a na fóru se špína už nekydá.

     27

  • 17.9.2020 @ 22:56 Wilda z Veltěže

   Jardo, cist to vase googleni je dost velka nuda. Predpokladam, ze googlit umi kazdy zde diskutujici, tudiz je zbytecne, abyste tim diskuzi zahlcoval. Zkuste spis psat vecne z hlavy a pouzivejte mene ctrl-c + ctrl-v 😉

   21
   1

   Odpovědět

   • 18.9.2020 @ 18:10 Jarda

    Wildo, píšu to sem, aby si pisatelé uvědomili, co vlastně vedení podsouvají, čeho se podle pisatelů dopouští. Například slovo vendeta.

    2
    16

    Odpovědět

    • 20.9.2020 @ 16:14 Miroslav Musílek

     Pane Jardo, jistě každý pisatel ví, co píše a je dost inteligentní, aby dokázal uspořádat myšlenky. Záleží pouze na čtenáři, jak si dane výroky vyloží. Skutečně klávesové zkratky nejsou potřeba.

     18
     1

 4. 21.9.2020 @ 17:26 Jarda

  Vážení, kteří vidíte na vedení obce samá negativa, proč se neobrátíte na bývalé zastupitele, pana Tvrdého, Wachtla, Žáčka, pana Jurkeníka, kteří zasedají v současném zastupitelstvu, aby s těmi problémy něco udělali, když Vás tak pálí. Na to Vám asi chybí koule.

  1
  12

  Odpovědět

  • 22.9.2020 @ 8:42 Miroslav Musílek

   Opět Vám pane Jardo připomenu jeden ze základních principů demokracie – diskuzi. Je úplně jedno jakým stylem se vede, opět je to jen na každém jestli se jí bude účastnit a jakou formou do ní bude přispívat.
   Jak již bylo řečeno, na jiném fóru, kde se kritizovalo minule vedení, tam si diskutující také nebrali servítky, ale Vás pane Jardo, tam nikde nevidím s řadou, aby se diskutující obrátili na opoziční zastupitele.

   12

   Odpovědět

   • 22.9.2020 @ 16:32 Jarda

    Pane Musílku, již od prohraných voleb zde příznivci bývalého vedení, mají spoustu poznatků, jak to současné vedení dělá špatně. NIC nedokázali, jen za zády kritizují. Kdyby jim šlo skutečně o věc, tak věc řeší. Takhle jsou to prázdná demokratická slova.

    1
    8

    Odpovědět

    • 22.9.2020 @ 20:25 Miroslav Musílek

     Obávám se, že nekritizuji za zády, ale zcela otevřeně….
     Jak můžete tvrdit, že nic nedokázali?

     11

  • 22.9.2020 @ 9:09 Hejtr

   No jo, klasická Jardova odpověď, když už netuší, jak se zastávat určitých podivností na úřadu. Viz Slezák. Možná je na čase Jardo uznat nějakou kritickou věc k paní Slavíkové i přesto, že jí tak bezmezně milujete, co myslíte?

   12

   Odpovědět

   • 22.9.2020 @ 16:41 Jarda

    HEjTR, každý člověk je chybující, zejména, když zastávanou pozici dělá poprvé. Já uznávám, že vše nemusí být OK. Ale jsou li skutečně věci tak závažné, proč o tom jen píšete a nic nekonáte??????????? Kvalifikujete jednání ale to je vše. K čemu je to dobré?

    1
    8

    Odpovědět

    • 22.9.2020 @ 17:36 Hejtr

     Jsem rád, že jste uznal, že není OK, když třeba Slezákovi dostávaj od úřadu trafiky. A teď mi řekněte, co se s tim dá dělat jinýho, než nadávat, připomínat to teď a hlavně před volbama? Jedná se o věc sice nemorální, ale legální. V pořádku není, ale vymahatelnost je nulová. Tak co se s tím dá dělat?

     14

    • 23.9.2020 @ 8:06 ALF

     Dočkej času…
     Podávat neustále trestní oznámení ve stylu Česnek, Slezák a spol taky k ničemu nevede.

     12

   • 23.9.2020 @ 20:35 Kačka

    Trefa do černého…napadlo mě to samé před pár dny 🙂
    On Jarda snad ani jiné formulky nezná, pěkně stále dokola. Klika, že nejde přes tohle fórum hvízdat, to mu taky jde bezvadně

    Odpovědět

 5. 23.9.2020 @ 17:27 Jarda

  HEJTR, ptal jste ze zaměstnavatele, proč byla pozice obsazena jmenovaným člověkem? Co Vám na to sdělil?
  Domníváte se, že šlo o korupční jednání? Pak je tu nadřízený kraj.

  1
  6

  Odpovědět

  • 24.9.2020 @ 9:41 Hejtr

   A co s tím kraj udělá? Je to docela pruda vám psát stále věci dokola. Korupce to není, je to legální ač nemorální trafika, to tu píšu celou dobu. Nemusím se Slavíkový ptát, proč to dala jim, nebaví mě číst lži a plky. Stačí, že nebylo výběrko a klasická otevřená pozice. Běžte se zeptat vy a potom nám to tu nasdílejte. Ale to vy neuděláte, vy víte, že je to trafika a je vám to jedno.

   Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla