Paní Kubíčková, pravý Zástupce veřejnosti

Paní Kubíčková hrozí vším možným, pokud nebude na pozemcích jejích dětí možná výstavba domů. Tímto nátlakem se paní Kubíčková živí více jak 10 let od doby, co koupila nad školou ve Veltěži uprostřed pole, – kus pole. Pole koupila svobodně, nikdo jí nenutil a nikdo jí při koupi nezaručil, že někdy bude na tomto poli stavět. Cena tomu odpovídala. V historii tohoto nátlaku použila skoro všechno: vyhrožování, soudy, policii, právníky. Spojila se a nebo naopak rozešla s kýmkoliv, kdo jí dal a nebo vzal nějakou šanci na výstavbu. Obec několikrát žalovala a to vždy neúspěšně. Účelově se přihlásili do Zdib k trvalému pobytu a kandidovali za ODS. Když ODS uznala, že pozemek na výstavbu opravdu vhodný není, byl konec politické kariéry. Založila spolek Otevřeno O 106 a tím celkem úspěšně terorizuje jak představitele obce, tak její občany. Je naprosto proti všemu a všem. V obci je spoluviníkem zlé nálady, která zde panuje. Z nedávných kousků paní Kubíčkové je její zvolení zástupcem veřejnosti, který může mluvit do územního plánování. Tuto funkci mohla získat podvodným způsobem, kdy při získávání podpisů od občanů na kandidátní listiny jim bylo tvrzeno, že je to nástroj proti výstavbě hal ve Zdibech. Kdo by nepodepsal. Ve svém spolku a na své straně má občany, kteří nemají své pozemky určené na výstavbu. Tu jeden pozemek u lesa, tu jeden park, tu jedno políčko a další, většinou pozemky na nesmyslných místech nebo pro stavbu nevyhovující. Až na výjimky, pozemky vždy koupené za pár korun bez možnosti stavět.

Paní Kubíčková v naší obci nikdy nebydlela, nemá zde žádné vazby, obec ani obyvatele nezná a nic zde nevlastní. A my jsme si ji zvolili jako našeho zástupce? Přeskočilo nám nebo to mohlo být, jak píšeme, podvodem? Paní Kubíčkové nikdy nešlo a nikdy nepůjde o Zdiby, vždy to bude pouze její pole o co jí jde.

Byli jste se někdo z Vás, kdo by si myslel, že paní Kubíčkové obec ubližuje, podívat, kde že to chce stavět? Pokud ne, ve videu níže Vám ukážeme, kudy by jezdilo mnoho aut z nových domů a při výstavbě desítky náklaďáků. Vše vede kolem školy a školky ve Veltěži za každodenního ohrožení našich dětí, polním úvozem širokým 2 metry. Pokud by nějaké zastupitelstvo paní Kubíčkové výstavbu schválilo, tak by trvalo jen pár dnů, co by přišla s požadavkem, že chce vybudovat silnici, když jí obec povolila stavět. Zdiby, postarejte se. A že by to bylo několik milionů, kolik by vybudování komunikace stálo.

Video posíláme v příloze zvlášť. Děkujeme, Jaroslava a Roman S…vi Veltěž.

 

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Paní Kubíčková, pravý Zástupce veřejnosti' 8 komentářů

 1. 24.9.2018 @ 22:50 Hejtr

  Díky za todle video! Opozice pořád křičí “Pozor, děti!” a straší tim neubožejším způsobem (škola, pozemky v Přemyšlení, apod.), ale že by vznikly baráky přímo nad školou a tam se znásobil provoz, to nevadí. Je to přece paní Kubíčková, ta nám dělá službu, tak nám to nevadí. Děti si poradí.

  Ještě přidám jeden zážitek … Právě jsem ve Zlostníku čet od Česneka, že nemá problém se bavit s lidma co maj jinej názor než on. Škoda že takový lidi cenzuruje, takže se s nima bavit ani nemůže.

  Začíná to bejt čim dál větší bizár 😀 😀

  43

  Odpovědět

 2. 24.9.2018 @ 23:42 Wilda z Veltěže

  Pekny video. Jen bych doplnil: videli jste na videu “domecky na elektriku” ? Pani Kubickova pozemky zasitovala! A nyni se domaha toho, ze kdyz uz si je zasitovala, tak by ji je prece obec mela udelat stavebnimi v uzemnim planu! To by bylo fajn, kdyby si kazdej zasitoval kus pole a hned to mel stavebni, ze?
  Verejnost v dobre vire boje proti Goodmanu podepsala archy za verejneho zastupce a tim se stala pani Kubickova. Goodman ji je vite kde, ziskala tim ale silny nastroj k prosazeni svych pozemkovych zajmu! A kdo ji tak podporoval, aby se stala verejnym z.? Pan Krejcar. Proc? Ano, pozemky 🙂 kdo dal? Cesnek, Slavikova. Hezka pavucina, ze?
  Toto je tak zajimave tema, ze na nej napisu obsahlejsi clanek vcetne mapy. Pokud mi jej admini teto stranky zverejni, mozna budete prekvapeni argumenty pani Kubickove a jeji rodiny.
  Ale neda mi to a vyhledal jsem citaci paní Kubíčkové: dostupné na https://www.obeczdiby.cz/formular/15_zdiby_z1_up_navrh_vyhodnoceni_sj_pokyny_internet.pdf (strana 79)
  “Zcela rezolutně popíráme a odmítám nařčení
  naší rodiny publikované ve veřejně šířených letácích o tom, že na našich pozemcích
  plánujeme developerskou činnost a výstavbu (viz přílohy – např.
  časopis Z11 vydávaný a šířený Ing. Jiřím Žáčkem, místostarostou a pověřeným
  zastupitelem pro změnu č. 1 ÚP Zdib). Od samého počátku se snažíme
  „jen“ o vybudování bydlení pro potřeby naší rodiny.
  Pro odstranění veškerých pochybností opakovaně prohlašujeme, že jsme
  připraveni vybudovat k našim pozemkům potřebnou přístupovou komunikaci.” konec citace.

  Asi to ani neni moc vtipne, ze nas tato dama zastupuje jako verejny zastupce v otazkach zmeny uzemniho planu, ze? 🙁
  ——————-
  Wilda z V

  38

  Odpovědět

  • 26.9.2018 @ 23:03 Michal, Přemyšlení

   “Zcela rezolutně popíráme a odmítám nařčení…, že na našich pozemcích
   plánujeme výstavbu…se snažíme „jen“ o vybudování bydlení pro potřeby naší rodiny.” = coooo? to jako ta paní Kubíčková myslí vážně? zcela rezolutně! popírá výstavbu, ale chce tam jen udělat bydlení pro svojí rodinu. Hmmm a bydlet budou v nějaké noře, nebo jak že to budou bydlet bez výstavby? Někdo má prostě hroší kůži. Napsat tohle veřejně a ještě si hrát na toho spravedlivého, který na straně veřejnosti bojuje proti Goodmanu, to prostě ten člověk nemůže být normální.

   29

   Odpovědět

   • 26.9.2018 @ 23:12 Luzr

    Zemljanky Michale, zemljanky

    27

 3. 25.9.2018 @ 9:11 O.T.A.

  Proč se tim někdo vůbec zabejvá? Myslel sem že je to někde u baráků a vono to je v poli, u videa sem se bavil, dobrá hudba

  32

  Odpovědět

 4. 25.9.2018 @ 11:53 Aleš Z., Zdiby

  Dobrý den, dovolte mi reagovat, aspoň krátce. Podepsal jsem to také a zmiňovanou Kubíčkovou jsem tak dopomohl instalovat do pozice Veřejného zástupce. Pokud je pravda, co se zde píše a vypadá to, že ano, když jsem pročetl oficiální dokumenty na odkazu, co je nahoře uveden, tak jsem hodně zklamanej. Rád bych ten podpis vzal zpět. Kubíčková a spol nás dobře zneužili k prosazování svého. Cítím se jak pitomec.

  Aleš Z., Zdiby

  34

  Odpovědět

 5. 25.9.2018 @ 19:25 Svobodný Občan

  Nejlepší by bylo zakázat veškerou výstavbu, přestali by dohady a hádky a byl by klid.

  20
  13

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla