opravník často šířených výmyslů, lží a omylů v naší obci Zdiby

 

 

  • A máme tady další hloupost v podobě škodlivosti LED osvětlení. LED žárovky máme všichni, respektive musíme je mít, jiné už nekoupíme. Vysvětleni bývalé předsedkyně Akademie věd České republiky níže, nás přesvědčí, že se bát nemusíme.

Doc. RNDr. Helena ILLNEROVÁ, DrSc

 

  • Protože se blíží volby, tak různí fantomasové Kango, OSZ a další, nás budou zásobovat dezinformacemi a lživými výmysly. Jedna dezinformace je, že podporujeme výstavbu hal ve Zdibech. Jsme proti výstavbě hal a průmyslových staveb ve Zdibech a jejich částech. A k zodpovědnosti bychom předvolali prodejce pozemků, kteří tyto výstavby umožňují nebo umožnili! Stačí si naš portál zdravezdiby.cz přečíst a jako inteligentní lidé si uděláte názor sami. Děkujeme, Redakce ZZ

 

Když zloděj křičí chyťte zloděje

  • Na foru Zdiby se Slezák a spol. zabývají opět prodejem pozemku v Přemyšlení z důvodu, že jsou stále naštváni, že ho neuloupili za odhadní cenu 500Kč/m2, kterou obci nabídli. Jen pro upřesnění, my jsme obci nabídli o skoro 100% cenu vyšší!!! Níže znovu zveřejňuji naše vysvětlení celé záležitosti s prodejem pozemku. Děkuji za umožnění reagovat, M.B.

Vyjádření k prodeji pozemku

 

 

.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla