Nový Územní plán Zdiby

Čau lidi,
že nové vedení obce začne s přípravami na nový Územní plán po nástupu na úřad, bylo jasné jako že ráno vyjde slunce. Nic jiného než práce na Územním plánu se neděje, o ničem jiném není slyšet a hlavně není vidět. Nohsledi kterým jde o Územní plán a o moc, jsou na obec nalepení jak mouchy na trus.
K meritu věci. Na tento Nový územní plán, byl vybrán pořizovatel a zpracovatel. Na co se opravdu hodně, mocinky moc těším, až známý podavači žalob opět podají trestní oznámení na zadavatele Územního plánu – tedy na obec, za nechování se jako správný hospodář, protože nezadal vypracování územního plánu zdarma úřadu v Brandýse nad Labem stejně, jako udali z tohoto důvodu vedení obce předešlé. Nechme se překvapit.
Čest Vaší práci soudruzi, zdraví paní Columbová

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

5 / 5. 6

Zatím nikdo nehodnotil


'Nový Územní plán Zdiby' 2 komentáře

 1. 15.6.2020 @ 20:18 Jarda, Brnky

  Ja jsem zvedavy predevsim na to, kolik m2 pozemku rodiny Krajcarovych se ocitnou v kolonce “urceno pro vystavbu rodinnych domu”.
  A taky za kolik koupi obec od pi. Kubickove inzenyrske site, aby udelali odbocky k nove koupenemu pozemku pro skolu. O tom, ze se pozemek pi. Kubickove stane stavebnim, neni treba pochybovat. Vzdyt te spinave prace pro OIZ udelala spousty.

  12
  1

  Odpovědět

 2. 16.6.2020 @ 16:15 Béďa Trávníček

  Tu párty v sokolovně jistě platili vlastníci zámku když se jednalo jen o jejich. A mám to zadarmo!

  11
  1

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla