Novoroční přání od Wildy naší krásné vísce Zdibské

Milí čtenáři,
již nějaký ten čas se zde potkáváme u diskuse, která je někdy plodná více, jindy méně, každopádně každá diskuse může svou troškou přispět k pozitivnímu rozvoji obce. Jsem přesvědčen o tom, že k tomuto zdejší diskuse nejednou přispěly. Reakce vedení obce ať činy, či slovy na zde psané řádky, jsou toho důkazem.

Proto přeji Vám všem šťastný rok 2020 plný plodných diskusí. Zdejší redakci musím vyslovit poděkování za provozování webu a víru v odhodlání v tom pokračovat i v roce následujícím. Na některé logicky takovýto web působí stejným efektem, jako červený hadr na býka. Nicméně zvýšení tlaku a tepu a tím lepší přísun kyslíku do tkání, včetně té mozkové, nemusí být vždy výhradně negativním projevem vzrušení při čtení zdejších textů 😉

Ve svém novoročním přání nemohu opominout vedení obce. Inu…přeji jim, ať jsou více proaktivní, méně aktivističtí, ať hledí na věci racionálně, ať měří všem stejným metrem, méně nenávisti vůči jistým lidem, ať se nenechají manipulovat určitými zájmovými skupinami, ať už konečně žádají o dotace a nechtějí finance získávat šikanou občanů, ať … už dost, bylo by toho ještě příliš mnoho. Především jim přeji úspěch, protože jejich úspěch bude přece prospěšný i pro obec.

Těším se na další diskuse.

Wilda

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

3.7 / 5. 3

Zatím nikdo nehodnotil


'Novoroční přání od Wildy naší krásné vísce Zdibské' 2 komentáře

 1. 10.1.2020 @ 9:46 Bára

  Pokud myslíte tou šikanou to aby tu měli lidé trvalé bydliště, tak Souhlasím s vedením obce. Na druhoi stranu brát si děti jako “rukojmí” je trochu mimo. Druhý stupeň školy se měl již přinejmenším stavět. Kdyby byl druhý stupeň školy nemusí mít lidé kvůli umístění dětí do škol mít trvalý pobyt jinde.

  Odpovědět

  • 10.1.2020 @ 10:52 Ivan

   Dobry den Baro, tou sikanou je asi mysleno vyber velkych penez za stavbu domu, ale na druhou stranu stezovani si, ze tu lide nejsou hlaseni. Je to tezka schyza.

   Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla