Nebezpečná silnice na Brnky

Čus, pořád se jenom mele o silnici na Holosmetky ale kdy začnete řešit silnici na Brnky? Že se tam nic nestalo v úzkym úvoze v zatáčce je štěstí a protože tam nejezdí Smetana. Lidi tam jezdí jako hovádka a ještě zmizely retardéry úplně. Čus a fotku

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

5 / 5. 4

Zatím nikdo nehodnotil


'Nebezpečná silnice na Brnky' 10 komentářů

 1. 27.8.2020 @ 16:50 Jarda

  Retardéry neměly žádný vliv na nebezpečné místo , co je na fotografii. Byly asi 0 600 metrů výše. Kdo za to může, že tam lidi jezdí jako hovádka? Jestli s tím nebezpečným místem a Smetanou , co Vám vadí, chcete něco udělat, zajděte na úřad.
  Tady se okolo věcí vedou jen řeči rádoby odborníků, kteří komentují , kritizují, ale nic nevyřeší.
  Čau.

  4
  6

  Odpovědět

  • 27.8.2020 @ 19:24 ALF

   Vy téměř v každém příspěvku, posíláte diskutující na úřad. Pojimam podezreni, že jste buď zaměstnancem úřadu, nebo blízkým člověkem některé z dam, které si myslí, že jsou nejchytřejší v celé obci.

   10
   2

   Odpovědět

   • 28.8.2020 @ 16:42 Jarda

    Alfe, když budete mít zánět slepého střeva, můžete o tom plakat v hospodě nebo na sociálních sítích, ale pomoci Vám mohou jen lékaři. Tady to brblání nikam nevede. Sice Vás diskutující politují, ale od bolesti nepomohou. Je to podobné s řešením problémů v obci, na takovýchto fórech. Proto odkaz na kompetentní osoby na úřadě. Já s úřadem nemám vůbec nic společného.
    Možná mají na úřadě nějakou dopravní komisi, která navrhne dámám řešení nebezpečného místa a o to asi jde, aby se nestalo neštěstí.

    3
    4

    Odpovědět

    • 28.8.2020 @ 20:51 ALF

     Když budu mít zánět slepého střeva, tak si ho jako každý rozumný člověk nechám od lékařů vyndat. Poněkud zvláštní příklad… ..

     V přeneseném slova smyslu několik “slepých střev” máme i na OÚ. Je potřeba najít lékaře…

     6
     4

 2. 30.8.2020 @ 15:58 Jarda

  Alfe, nelze neocenit “statečnost” kdy zcela anonymně a veřejně píšeš tuto větu : V přeneseném slova smyslu několik “slepých střev” máme i na OÚ. Je potřeba najít lékaře…
  Ale shromáždit informace a důkazy, vysvětlit svůj správný (?) názor na úřadě, na to koule nemáš. Co je tedy účelem Tvého příspěvku???????????

  3
  3

  Odpovědět

  • 30.8.2020 @ 21:39 Miroslav Musílek

   Pane Jardo,
   o příspěvků Alfa si každý můžeme myslet co chceme.
   To, že na tomto fóru diskutuji občané o problémech, které je trápí je naprosto správně. Ne každý má pak potřebu jít tyto věci hned řešit na OÚ. A je jedno, jestli je to lenost, nebo zkušenost s jednáním zástupců obce.
   Stejně jako na jinem fóru se profilovali odpůrci bývalého pana starosty, tak zcela logicky se na tomto fóru profiluji odpůrci paní starostky.

   6
   1

   Odpovědět

   • 31.8.2020 @ 11:35 Jarda

    Dobrý den pane Musílku, nejde tedy o diskutovanou věc, ale o profilování odpůrců vedení města, slušným i neslušným způsobem, napadáním, podpásovkami a.t.d. co nejvíce se zviditelnit a poukázat jak to dělají špatně?

    1
    2

    Odpovědět

    • 31.8.2020 @ 12:58 Miroslav Musílek

     Svým způsobem máte pravdu. Předpokládám, že většině diskutujících jde o upozorňování na chyby, nedostatky ve vedeni obce. Nevidím na tom vůbec nic špatného. Je naprosto jasné, že pokud bude ve vedení kdokoliv jiný, tak se podobně fórum objeví třeba někde jinde, nebo se vrátí na původní fórum, které útočilo na předešlé vedení obce.

     2
     1

    • 31.8.2020 @ 13:11 Miroslav Musílek

     Dovolím si ještě dvě malé vsuvky.
     – pane Jardo, předpokládám obyvateli Zdib. Zdiby nejsou mesto
     – vždy jde o diskutovanou věc a diskuzi, i když se Vám nelíbí a nesouhlasíte s ni

  • 31.8.2020 @ 7:53 ALF

   O statečnosti a anonymitě by jsme si mohli povídat že? Slepym střevem jste mi nahrál, pokud teda používáte jistý nadhled a důvtip, ale vidím že asi ne. Stále víc mě přesvědčujete, že máte něco společného s OÚ, neberte si to tak osobně. A na závěr my si tykame?

   2
   1

   Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla