Mizení Retardů ze Zdib

Tak nám odsranili retardér ze silnice do Brnek. Retardér který byl někomu trnem v oku, protože plnil svojí úlohu na 100% a chránil chodce před hovadama, kteří nedodržují rychlost. To, že po silnici chodí děti do školy které nemohou jít jinudy a stala se tak díky zmizení retardéru životu nebezpečnější, nikoho nezajímá. Tristní.
Už jednou se o odstranění pokoušela sama obec, ale věřím, že v tom nemá prsty. Jestli retardér zmizel proto, aby se známý Al Koholík mohl prohánět vysokou rychlostí a aby ho nezdržoval retardér a nebo ho někdo odstranil svévolně nikdo neví. Obec by jako vlastník měla podat trestní oznámení a postarat se v rámci zachování bezpečnosti o instalaci retardéru nového, například v podobě vlny, která je součástí komunikace. Nenechme ze Zdib mizet další retardéry a chtějme aby zmizeli retardi kteří bourání retardérů provádějí. Děkuji Vlasta Brnky

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Mizení Retardů ze Zdib' 12 komentářů

 1. 23.8.2019 @ 8:22 Olaf

  Stejny to je na Holosmetkach, je tam znacka obytna zona 20 km a hovada jezdi 80. Kdyz se tam dal retarder vydrzel tyden. Pritom by stacilo obcasne mereni rychlosti.

  18
  1

  Odpovědět

  • 23.8.2019 @ 16:18 Trn v oku

   Tak jeden zastupitel rad popije a rad jezdi vozem a nekdy to i kombinuje 😀

   16
   1

   Odpovědět

   • 30.8.2019 @ 8:14 Standa

    TRNE V OKU, jestliže o někom takovém víš, a jde li vám o věc, je třeba v zájmu ochránění sebe a ostatních účastníků silničního provozu toto oznámit na Obecní policii, neboť se ta osoba rázem stane osobou podezřelou ze spáchání přestupku týkajícího se bezpečnosti silničního provozu. Strážníci mohou toto vozidlo zastavit a řidiče zkontrolovat a případný přestupek projednat, nebo předat. Ochráníte tím ostatní občany.
    Takovéto oznámení zde, není k ničemu.

   • 30.8.2019 @ 10:03 Opcan

    Myslis na nekoho ukazat prstem? To nejde protoze zrovna pojede strizlivy a na to je nase viska moc mala a na bezduvodne udani mame jine, vid Slezaku?

    10

  • 23.8.2019 @ 18:27 Jarda

   Vážení, pokut je silnice tak hrbolatá, že hrboly činí větší překážku než retardér, je retardér naprosto zbytečný. Každý řidič, ve svém zájmu, aby nezničil auto, pojede pomalu.

   14
   4

   Odpovědět

   • 3.9.2019 @ 12:31 Dana 71

    Já bych vás jen trochu připravila,zmiňovaná komunikace je spíš sama díra ne hrbol. Takže pokud nechci rozmydlit disk a gumu tak musím dávat sakra pozor kam jedu a jakou rychlostí. Takze dokud nebude nový asfalt tak nějaké zpomalovače jsou asi zbytečná věc. Asi by se měly spíš řešit chodníky a možná i osvetlení? Aby byli děti a ostatní co tudy chodí mimo vozovku.

 2. 30.8.2019 @ 12:25 STANDA

  OPCANE nejsem žádnej Slizák. Je zřejmé, že Vám jde pouze o tlachání a nikoli bezpečnost silničního provozu. V případě, že si nejste jist, že zastupitel jezdí pod vlivem, tak o tom nepište. Podáte li oznámení na podezření na OP, nikdo se o tom nedoví, strážníci situaci pouze prověří. Ale ono Vám zřejmě jde pouze o vytváření iluzí a poškození jména zastupitelů, protože nevíme o koho jde, že OPCANE. nebo TRNE V OKU.

  Odpovědět

  • 31.8.2019 @ 19:12 Trn v oku

   STANDO, fajn, ze jsem ti Trnem v oku.

   Odpovědět

   • 2.9.2019 @ 9:03 STANDA

    Nejsi, takovou důležitost těm tlachám tady nedávám. Spíš je to zábavné.

    1
    3

 3. 12.9.2019 @ 8:22 Baruš

  Ahojky všem, tak už zmizel i retardér na Holosmetkách. Určitě bude nahrazenej jinym který se nedá odstranit nebo object byl tam k něčemu a ted máme strach tam chodit

  Odpovědět

 4. 25.9.2019 @ 14:30 Baruš

  Děkujeme za obnovu retardéru na Holosmetkách, fakt je tam důležitý! ❤️

  Odpovědět

 5. 5.10.2019 @ 14:22 Baruš

  Co to musí být za primitivního idiota, který opět vytrhal nově instalovaný retardér na Holosmetkách. Byli jsme tak rádi když ho obec obnovila. Přála bych takovému kriplovi aby dostal přes prsty. To ho nebo je nikdo neviděl?

  4
  1

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla