Mizení Retardů ze Zdib

Tak nám odsranili retardér ze silnice do Brnek. Retardér který byl někomu trnem v oku, protože plnil svojí úlohu na 100% a chránil chodce před hovadama, kteří nedodržují rychlost. To, že po silnici chodí děti do školy které nemohou jít jinudy a stala se tak díky zmizení retardéru životu nebezpečnější, nikoho nezajímá. Tristní.
Už jednou se o odstranění pokoušela sama obec, ale věřím, že v tom nemá prsty. Jestli retardér zmizel proto, aby se známý Al Koholík mohl prohánět vysokou rychlostí a aby ho nezdržoval retardér a nebo ho někdo odstranil svévolně nikdo neví. Obec by jako vlastník měla podat trestní oznámení a postarat se v rámci zachování bezpečnosti o instalaci retardéru nového, například v podobě vlny, která je součástí komunikace. Nenechme ze Zdib mizet další retardéry a chtějme aby zmizeli retardi kteří bourání retardérů provádějí. Děkuji Vlasta Brnky

 

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Pro stálé přispěvatele i ostatní, nabízíme pro zjednodušení možnost REGISTRACE

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

 


'Mizení Retardů ze Zdib' 10 komentářů

 1. 23.8.2019 @ 8:22 Olaf

  Stejny to je na Holosmetkach, je tam znacka obytna zona 20 km a hovada jezdi 80. Kdyz se tam dal retarder vydrzel tyden. Pritom by stacilo obcasne mereni rychlosti.

  16
  1

  Odpovědět

  • 23.8.2019 @ 16:18 Trn v oku

   Tak jeden zastupitel rad popije a rad jezdi vozem a nekdy to i kombinuje 😀

   14

   Odpovědět

   • 30.8.2019 @ 8:14 Standa

    TRNE V OKU, jestliže o někom takovém víš, a jde li vám o věc, je třeba v zájmu ochránění sebe a ostatních účastníků silničního provozu toto oznámit na Obecní policii, neboť se ta osoba rázem stane osobou podezřelou ze spáchání přestupku týkajícího se bezpečnosti silničního provozu. Strážníci mohou toto vozidlo zastavit a řidiče zkontrolovat a případný přestupek projednat, nebo předat. Ochráníte tím ostatní občany.
    Takovéto oznámení zde, není k ničemu.

   • 30.8.2019 @ 10:03 Opcan

    Myslis na nekoho ukazat prstem? To nejde protoze zrovna pojede strizlivy a na to je nase viska moc mala a na bezduvodne udani mame jine, vid Slezaku?

  • 23.8.2019 @ 18:27 Jarda

   Vážení, pokut je silnice tak hrbolatá, že hrboly činí větší překážku než retardér, je retardér naprosto zbytečný. Každý řidič, ve svém zájmu, aby nezničil auto, pojede pomalu.

   12
   4

   Odpovědět

   • 3.9.2019 @ 12:31 Dana 71

    Já bych vás jen trochu připravila,zmiňovaná komunikace je spíš sama díra ne hrbol. Takže pokud nechci rozmydlit disk a gumu tak musím dávat sakra pozor kam jedu a jakou rychlostí. Takze dokud nebude nový asfalt tak nějaké zpomalovače jsou asi zbytečná věc. Asi by se měly spíš řešit chodníky a možná i osvetlení? Aby byli děti a ostatní co tudy chodí mimo vozovku.

 2. 30.8.2019 @ 12:25 STANDA

  OPCANE nejsem žádnej Slizák. Je zřejmé, že Vám jde pouze o tlachání a nikoli bezpečnost silničního provozu. V případě, že si nejste jist, že zastupitel jezdí pod vlivem, tak o tom nepište. Podáte li oznámení na podezření na OP, nikdo se o tom nedoví, strážníci situaci pouze prověří. Ale ono Vám zřejmě jde pouze o vytváření iluzí a poškození jména zastupitelů, protože nevíme o koho jde, že OPCANE. nebo TRNE V OKU.

  Odpovědět

  • 31.8.2019 @ 19:12 Trn v oku

   STANDO, fajn, ze jsem ti Trnem v oku.

   Odpovědět

   • 2.9.2019 @ 9:03 STANDA

    Nejsi, takovou důležitost těm tlachám tady nedávám. Spíš je to zábavné.

    1
    3

 3. 12.9.2019 @ 8:22 Baruš

  Ahojky všem, tak už zmizel i retardér na Holosmetkách. Určitě bude nahrazenej jinym který se nedá odstranit nebo object byl tam k něčemu a ted máme strach tam chodit

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2019  Podmínky - Pravidla