Mise Zdiby splněna

Uplynulo více jak mnoho let od převzetí vedení obce vítězem voleb. Co k tomu dodat? Je to vůle občanů! Fajn. Všichni voliči, kteří dali hlas pro nové vedení jsou spokojeni. Aleluja.
Kdo je ve vedení obce je snad jasné, při shlédnutí obsazení vedoucích pozic je zřejmé, že jsou to vzdělaní a pravděpodobně i sečtělí občané. Vždy je tady i to „ALE“. Jsou to občané, kteří tady bydlí více jak 10 let? Z mnoha příspěvků od občanů vyplývá, že tomu tak není. I samotní náčelníci v médiích (místních) uvádějí, že jsou rodem z východu od naší obce. Proč se zmiňuji o východu je evidentní. Od roku 1948 jsme byli v područí VÝCHODU. Do roku 1968 nemůžeme hovořit o okupaci. Nyní jsme u toho ALE. Obrozenecké hnutí roku 1968, které bylo drasticky vojensky zlikvidováno a to spřátelenou okupací vojsky socialistického bloku, si dovolím tvrdit, že převládlo přesvědčení obyvatel Československa, že co je z východu není nic inovativního, tj. neprospívá naší společnosti, jak technicky tak i kulturně.
Proč jsem se zmiňoval o letech minulých? Je evidentní, že roky narození vedení obce 1972, 1974, 1975, a doplněk rady obce 1982 a 1984, nemohou chápat vývoj po roce 1968. Takže tito představitelé nemají vědomosti o historii naší společnosti a není divu, že se chovají jak se chovají!!!!!
V roce 1989 jim bylo od 5-ti do 17-ti let. Není třeba jakéhokoliv komentáře. NIC NEVĚDÍ o potřebách naší obce, protože zápasí s neznalostí potřeb naší obecní komunity. Dokladem je jakási „anketa“ o požadavcích občanů Zdib zveřejněné ve Zdibském zpravodaji. Výsledek je totální či absolutní nula. Usnesením rady obce ze dne 10.5.19 se dozvídáme, že účastno bylo 90 ks mužů a 116 ks žen. Předem se omlouván za kusy! Sumárum máme tady názor asi 206 ks obyvatel! Vzhledem k tomu, že trvale přihlášených občanů je více jak 3500 a dalších trvale obývajících své nemovitosti je cca 2 000, tudíž naše obec čítá cca více jak 5 000 obyvatel. Mám vypočítat jaké promile se aktivně zapojilo do ankety, která stála nemalé finanční prostředky (a to na vytištění a následně vyhodnocení a projednávaní na radě obce?) ? Nemám chuť do nesmyslných kalkulací. Výsledek je jasný – tato garnitura tápe!
Pokračujme dále. Každé nové vedení utvoří zásadní priority a především program na následující 4 roky vládnutí. Takže jaké jsou zásadní priority současného VEDENÍ OBCE? Asi žádné!
V rámci objektivity uvádím několik bodů, které byly motem v předvolebním klání ve slibu občanům:
♠ Komunikace s občany – otevřeně a bezodkladně
♠ Transparentnost – ve slovech i činech
♠ Péče o občany – bez rozdílu věku a potřeb
♠ Respekt – k odlišnosti názorů
♠ Zodpovědnost- v horizontu několika generací
♠ Profesionalita – s vysokou úrovní jednání
♠ Účelnost a efektivita – v každém kroku
tak co je splně z těchto deklaracích??

Štěpán Jordanov

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

2.5 4 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
EP
EP
19.10.2020 12:07

Koukam pan Ing. Stepan Jordanov mel tezky vikend

Miroslav Musílek
Miroslav Musílek
19.10.2020 14:21

Pane Jordanove, ač patřím mezi kritiky současného vedeni obce, tak si s Vámi dovolím v jedné věci nesouhlasit. To, že se někdo narodil později, případně prožil Vámi zmíněné události ve věku, kdy mu to ještě “bylo jedno”, ještě není předpoklad, že dotyčný nemá vědomosti o historii naší společnosti. Sám do teto skupiny patřím a dovolím… Číst vice »

Wilda z Veltěže
Wilda z Veltěže
19.10.2020 16:24

Pane Jordanove, z vaseho stylu psani je patrna znacna inteligence autora, o tom netreba pochybovat. Nepochybuji ani o zavisti mnoha jinych, kteri se vasi schopnosti napsat text chytre a zaroven poutave nepriblizuji. Nicmene zesmesnovat, zpochybnovat, ba urazet osoby kvuli veku, to je tak hloupe, ze si nemohu nepolozit otazku, proc to delate. Mozna ze zavisti?… Číst vice »

Jarda
Jarda
19.10.2020 18:05

Už zas počítá lidi jako žárovky na skladě. Základní informace: Počet obyvatel 3 805 (2020)[1] spekulace – naše obec čítá cca více jak 5 000 obyvatel Stáří vpřed a mladí na jejich místa – že by ta inovace. Pane Jordanove, jaký vliv má znalost vývoje po roce 1968. na rozhodování členů současného zastupitelstva, kteří tento… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

7
0
Podělte se o svůj názorx
()
x