Když zloděj křičí chyťte zloděje

Tak je to zase tady. Zavolal mi kamarád, že zase někdo něco píše proti mně a ano, Kango, OSZ, Jeník a další dva, co píší na místním fóru (víc jich tam není), se opět do mě pustili nebo pustí. Myslel jsem, že to mám již za sebou, ale jak píše pan Slezák, volby se blíží a tak musejí něco psát a dělat.

Nejprve se vyjádřím k panu Lumčovi (stále ti stejní akorát pod jiným profilem), který napsal, že zdravezdiby.cz podporují výstavbu hal Goodman. Každý, kdo si stránky zdravezdiby.cz přečte, si udělá názor sám… tento spolek čtyř, pěti z fóra Zdib opět napsal dezinformační dotaz a nyní se budou rozepisovat. Nic nového.

K panu Slezákovi, který napsal:  

                                                                                                                                                   

Předně musím zalitovat, že portál zdravezdiby.cz není můj. Bohužel. Je to jeden z mnoha projektů mého syna a jeho kolegů, který je zásadně proti výstavbě hal.

A jaký objev pan Slezák udělal? Spolek Za zdravé Zdiby je Bartáka na jeho adrese… no to je hrozné… a má tam ještě adresu Vilapark Zdiby… no strašné… a má tam ještě víc firem… Doporučuji panu Slezákovi se opět obrátit s udáním na Policii ČR tak, jako to dělá a umí neustále.

Tak a nyní opět k pozemku v Přemyšlení, ke kterému jsme se se spolumajitelem již jednou veřejně písemně vyjádřili.

Pozemek jsme tehdy nekoupili, jak lživě uvádí pan Slezák výhodně, ale za cenu podstatně vyšší než byla tržní, což si jeden ze zastupitelů nechal ověřovat u realitních kanceláří. A pokud to podle pana Slezáka bylo tak výhodné, proč to někdo nekoupil za cenu ještě vyšší? Tak znovu. Prodej pozemku si jako jeden z tehdejších zastupitelů připravil pro sebe a pro své známé pan Slezák! A jakou cenu nabídli??? To všichni víme – „neskutečně vysokou“ odhadní 500Kč / m2 a to chtěli jen pozemky pro domy bez komunikace, protože tu by jim někdo postavil a sítě přivedl k pozemku! Byla by to krádež za bílého dne! A koho chtěli okrást? No naší obec Zdiby a nás všechny. Jejich návrh ceny byl zveřejněn. Po naší kritice si vymysleli školáckou výmluvu, že tím chtěli navýšit cenu… odhadní cenou… no trapas! Má to velkou vadu, tyto návrhy na odkup za tyto směšné peníze byli odhaleny dlouho po prodeji pozemku a nikdo mimo zastupitelů o nich nevěděl. Zájemci o pozemek určitě ne. A on si dovolí nám říkat, že jsme to koupili výhodně? Lži a výmysly jsou nástroje, které používají zmínění pánové pro ovlivnění všech občanů Zdib. Chybějící sebereflexe, jež se rozhodně na fóru Zdib nenachází, je do nebe volající.

Nová komunikace s ulicí Veltěžská není zatím propojena z důvodu majetkových. Stráň je v cizím vlastnictví a musela by se též vyvlastnit část zahrady rodinného domu pana Bečky, což pevně věřím, dnes nehrozí. Pan Slezák by pozemky vyvlastnil a sebral.

O velké výhodě a bezpečnosti naší nové komunikace pro obyvatele Brnek a Holosmetek při cestě na autobus, dětí do školy, do Zdib apod. víme a i jsme na to upozorňovali tzv. opoziční zastupitele. A odpověď? Udání a stížnosti na úřadech.

Na komentář OSZ snad ani nebudu reagovat. Že zrovna toto píše on? Jasně, jsme spolčeni s Goodmanem, nic hloupějšího Vás nenapadlo? Možná někdo z Vašeho okruhu tomu může uvěřit. Je mi jasné, že musíte bránit situaci, kvůli které máme problém my všichni ve Zdibech. Pozemky pro haly Mazda jste prodávali a věděli jste dobře k jakému záměru je prodáváte (pokud jste si nemysleli, že Mazda Europe tam bude pěstovat řepku) a dnes jsou z Vás velcí odpůrci hal a vymýšlíte si, že např. dnes zdravezdiby.cz, jsou pro haly! K zasmání? Ne, k pláči. Vy jste nás přivedli do problému Goodman!!! Nic jiného než lhaní vám tudíž nezbývá.

A že si přejeme, aby se uvolnila etapizace? No snad si pánové nemyslí, že jsme koupili pozemek od obce za 20mil, na kterém bychom orali? Mimochodem prodej obecního pozemku jste schválili i vy, tzv. opoziční zastupitelé, k účelu výstavby domů. Stejné lži, které posloucháme stále dokola.

Být proti všemu a všem, tím nám skoro 4 roky ukazujete, jak byste vládli. Snižujete se jen na lži, udávání a útoky na všechny kolem bez důkazů.

A z jakých pohnutek tohle všechno dělají? Pokud nepřestane mé bezdůvodné napadání, tak o tom všem velmi podrobně později…

Reaguji až nyní, protože v pátek večer mám jiné zájmy než psát do diskuzí… 😀 všechny Vás zdravím.

 

Děkuji ZZ za možnost vyjádření, Martin Barták z Přemyšlení

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 


Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Kangaroo
Kangaroo
2.6.2018 15:16

Neda mi to a i tady musim napsat koment. Pan Bartak to psal evidentne rozcilen, coz neni cemu se divit. Jen par poznamek… – z pana Slezaka zavist uz primo strika. Skoda, ze misto lustrovani lidi na webu (coz mu krom podavani smesnych udani jde taky dobre) by mel svou sikovnost predvest treba tim, ze zalozi fungujici firmu. Potom by se nemusel starat o to, kolik ma kdo firem na sve adrese. A treba by se nemusel snazit osulit obec… Číst vice »

K.R.
K.R.
3.6.2018 10:29

A kde že je na vašich stránkách ta inzerovaná propagace hal? Že by propaganda? Nenechte se otrávit, jsou směšní.

Luboš
Luboš
3.6.2018 17:23

Marťas buď v klidu, takovýhle plácání lůzy tě přece nerozhodí, měl bys taky jít do voleb jak jsme ti několikrát řikali. Luboš

Čurda Měkký
Čurda Měkký
3.6.2018 22:12

Mě přijde, že na kritizovaném fóru jsou rozhodně rozumnější názory než tady.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

7
0
Podělte se o svůj názorx
()
x