Informace o Covidu

Také Vám chybí jakákoliv informace ze strany Obecního úřadu Zdiby o Covidu 19? Chybí mi jakákoliv informace o pandemii, nebo jestli je ta druhá vlna nebo není. Jistě na Obecním úřadě vědí, nebo se domnívám že by vědět měli, kolik je v našem okrese nebo přímo u nás ve Zdibech nakažených, kde si dát pozor, jak se nově chovat, co by měli a neměli dělat důchodci, nebo nám dát nějaká doporučení, ale nám se nic neřekne. A nebo nevědí nic. Krásné léto přeje Alena z Holosmetek

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

5 / 5. 4

Zatím nikdo nehodnotil


'Informace o Covidu' 4 komentáře

 1. 30.7.2020 @ 20:09 Miroslav Musílek

  Paní Aleno,
  osobně si myslím, že informací týkajících se Covidu je ve všech možných médiích víc než dost. Informace, které hledáte nebo postrádate jsou denně zmiňovány. Počty nakažených asi není potřeba znát detailně, stejně se každý den mění. Osobně si myslím, že obyčejné dodržování zdravého selského rozumu a lidské slušnosti musí stačit k tomu, abychom se nemoci vyhnuli.
  Více než neinformovanost ze strany OÚ (rozhodně jim to nekladou za biju) mě osobně zaráží jiná věc. Vedením OÚ jsou nám neustále předkládány Klecany, jako obec (město), jak by měly Zdiby vypadat.
  Pokud budete projíždět Klecany, všimněte se, že na každé autobusove zastávce mají dezinfekci. U nas nic.
  V období sítí roušek spousta zdibskych žen odmítla “spolupráci” s OÚ, jelikož jak ony říkaly “OÚ neumi nic organizovat”. Za vše snad komentář jedné z nich, když jsem se jí zeptal jestli také šíje…”ano, siju, ale pro Klecany, tam si o to řekli, tak nějak slušněji”
  Opět jsme u té obyčejné lidské slušnosti a účtě, která musí být i ve vedení obce.
  Abych úplně nekrivdil. Velký dík za distribuci dezinfekce seniorům.

  8
  1

  Odpovědět

  • 30.7.2020 @ 20:12 Miroslav Musílek

   Omlouvám se za překlep… “Více než neinformovanost ze strany OÚ (rozhodně jim to nekladou za biju)” Pochopitelně má být “rozhodně jim to nekladu za vinu”
   Dekuji

   2
   1

   Odpovědět

  • 31.7.2020 @ 8:42 Ala

   Pane Musilku, byla jsem na dovce na Sumave, kde pan starosta skoro kazdy den promluvil rozhlasem k lidem. Velmi mile a velmi osobne. Pokazde se zminil o Covidu a spis pratelsky poradil. Neco podobneho jsem mela mysli. Chapu, ze my mame neco vic, neco lepsiho, nez je pan starosta z male visky, aby k nam promlouvaly rozhlasem.

   4
   1

   Odpovědět

   • 31.7.2020 @ 13:24 Miroslav Musílek

    Dobrý den ALO,
    ja Vás naprosto chápu. Je třeba si uvědomit, že starosta je tu pro lidi, nikoliv lidi pro starostu. A to v každé době. Rozumím, že na malé vísce je to daleko jednodušší než u nás. Ale způsob by se určitě našel…. Treba letakova forma.
    Přiznám se, ač je to ostuda, že ani nevím, jestli máme všude ve Zdibech obecní rozhlas. Nedostatek doplním.
    Holt starostovani a staráni se o občany a obec je služba lidem.

    4
    1


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla