Haly se staví a jeleni se vesele pasou

Hala mamutích rozměrů pod Starou poštou vesele roste stavebním uzávěrám, peticím, hladovkám, demonstracím a lidem natruc. Asi se s tim budeme muset smířit. Nebo se odstěhovat.

Hezký nový rok a ať vás provází síla. P. Beneš

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

4.7 10 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
40 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jarda
Jarda
18.1.2021 11:14

kdo a kdy povolil tu stavbu?

Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
18.1.2021 16:28

O stavbě se rozhodlo v roce 2017, kdy bylo vydáno územní rozhodnutí. Pak už nebylo možné stavbu (legálními) prostředky zastavit.

Teď už se můžeme pouze ptát, proč tehdejší vedení obce ty haly povolilo.

Danda
Danda
18.1.2021 19:17

Tak Alfe úplně nejvíc nejhorší je zřícenina „zámku“ a zbytky zdí plotů šrotu ve Zdibech na hlavní a s tím poučování zámeckých pánů co se má nemá a jak stavět. To je tak hrozná drzost a brutální arogance s výsměchem všem že I ten kozel je lepší zahradník. Můj pes… Číst vice »

Olda
Olda
31.1.2021 7:54

Hlavně a především v tom mají své zájmy místní zastupitelé. Hlavně pan Nepala. Až se to dostaví bude tam mít své kanceláře.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

40
0
Podělte se o svůj názorx
()
x