Fotbalové hřiště Sokol Veltěž aktuálně

Za starých dobrých času by nám fotbalisté dali přes hubu a od plic by nám vynadali. My, v dnešní době, kdy si každý může “dělat co chce” můžeme jen nadávat a toho nebo ty blby upozornit asi jen timto způsobem.
To, že jsou lidi bordeláři to už jsme si zvykli, proto nás ani krabice od pizzy, ani dvě lahve vína (nekvalitního) nepřekvapily.
Zároveň nemáme vůbec nic proti, aby lidé hřiště používali s rozumem. Dalo hodně práce nás všech, investovali jsme nemalé peníze, trávíme údržbou svůj volny čas, který bychom mohli trávit s rodinami. O to víc nás doslova nasr.l a vehnal nám slzy do očí stav, ve kterém jsme hřiště dnes našli, viz foto. Když hodně prší a je hřiště podmacene, tak na něj prosím nevstupujte, ani my na něm netrenujeme!!! Mějte prosím úctu k práci jiných a neberte vše jako samozřejmost. Ani po náročném Srandamači nebylo v takovém zoufalém stavu!!

Hřiště je nově obehnané páskou a je uzavřené, děkujeme tedy že na něj za žádných okolností nebudete vstupovat. Informace o nevstupovani jsou také na cedulích okolo hřiště.

Hřiště neupravujeme jen pro účely fotbalu, ale také proto, aby se stalo místem, které důstojně reprezentuje naší obec a kam si rozumní lidé najdou cestu. Návštěvnost domácích utkání jen potvrzuje, že to děláme dobře.

Děkujeme za Vaši ohleduplnost a sdílení, aby se zpráva dostala třeba i k těm, kteří mají současný stav na svědomí. Blbovi, blbům ze srdce “děkujeme”!!!!

Prosíme všechny, pokud se budete pohybovat v okolí hřiště, zajděte se tam podívat a případně každého kdo tam bude vyhoďte. I když bude tvrdit, že má povolení, tak je informován, že je hřiště zavřené. Nás určitě poznáte, když tam budeme něco upravovat, opravovat.

Omlouváme se za ostřejší tón, ale nešlo to jinak.

Fotbalisté Sokola Veltěž

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 13 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
35 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tom
Tom
30.10.2020 9:53

Chytnout a smradum naridit verejne prace!!!

Pavel Fučík
Pavel Fučík
30.10.2020 10:16

Dobrý den, máme přeci v obci tzv. novou obecní policii, jak říkala paní starostka a jsou to odborníci. Tak nechápu proč stále nějaká parta ničí fotbalové hřiště a dělá nepořádek. Proč strážníci problém nevyřeší ????? Před lety jsem byl svědkem, že omladina pod vlivem alkoholu zničila na hřišti fotbalovou síť. Tehdy je velitel Wachtl honil… Číst vice »

Luděk Wachtl
Luděk Wachtl
17.11.2020 19:30

Dobrý den, jak jsem odhaloval pachatele …… pochopitelně moje velmi dobrá místní znalost ve Zdibech, Klecanech a Chabrech. Moje děti vychodily MŠ Zdiby, ZŠ Zdiby, ZŠ Chabry a manželka MŠ Zdiby, ZŠ Zdiby, ZŠ Klecany. Proto jsem osobně znal žáky, učitele těchto škol a ředitele. Rovněž jsem se věnoval prevenci kriminality v Základních školách a to… Číst vice »

Standa
Standa
19.11.2020 15:24

Mám dva dotazy. 1.) je hřiště veřejně přístupné a může ho užívat kdokoli a kdykoli třeba na hraní vybíjené, tak jak to bylo obvyklé v uplynulých padesáti letech? 2.) hřiště na obcích a městech mají pracovníka obce, který hřiště spravuje a dohlíží na to, aby nebylo poškozováno. Proto v blízkosti hřiště bývá určená plocha pro… Číst vice »

Robert H.
Robert H.
20.11.2020 16:37

Jarda a Standa nesnesou, aby měl poslední slovo někdo jiný. Panové Musílek i Wachtl to napsali jasně a hlavně, doba, kdy bylo všechno všech, je zaplaťbůh v …

Luděk Wachtl
Luděk Wachtl
22.11.2020 19:53

Dobrý den Jardo, k Vaší otázce:                                             (Na stránkách MV se dočteme že: Městské kamerové dohlížecí systémy jsou specifickým druhem využití kamerových systémů v protiprávní činností nejzatíženějších městech a obcích v České republice, na které jsou uvolňovány státní finanční prostředky. Skutečně naše obec byla nejzatíženější v nápadu protiprávní činnosti? Nebo byl systém nainstalován z preventivních důvodů… Číst vice »

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

35
0
Podělte se o svůj názorx
()
x