Dva roky s Vámi

30.4.2018 byl publikován první příspěvek na portálu ZDRAVÉZDIBY.CZ. Portál vznikl jako protipól tehdy jedinému Zdibskému fóru, které bylo dostupné, ale sledované a tvořené pouze určitým okruhem obyvatel. ZDRAVÉZDIBY.CZ je diskuze pro všechny a o všem. Dva roky stránky zveřejňují Vaše přání a stížnosti, při průměrně sledovanosti 200 čtenářů denně. Těší nás, že se Vašimi podněty prokazatelně v mnoha případech někdo zabýval.

ZDRAVÉZDIBY.CZ se samozřejmě nelíbí všem, ale vždy záleží na úhlu pohledu, na které jste straně toho konkrétního komentáře, nebo článku. Odezva je z velké většiny pozitivní.

Anonymita přispěvatelů se nelíbí ani nám, ale když jsme na krátkou dobu zavedli povinnou registraci (ani při registraci nejsou pravdivé údaje zaručeny), spadl počet příspěvků a komentářů téměř na nulu. Proč tomu je netušíme, ale může za tím být jakási obava. Proto i nadále bude registrace dobrovolná.

Děkujeme všem za náměty, příspěvky a komentáře, kterými tento portál vytváříte. Bez Vás a bez zájmu o Vaší obec by to nešlo. Děkujeme za minulé dva roky a přejeme Vám všem pevné zdraví ve zdravých Zdibech.

Adriana Pastyříková a Marek Sadovský

 

V nouzovém stavu jsme kvůli epidemii nezveřejňovali příspěvky a několik z Vás se ptalo proč? V této mimořádné době byly témata ze Zdib okrajové, ale nahromadilo se nám jich požehnaně a od pondělí 4.5. je začneme postupně znovu zveřejňovat a věřit, že už bude jen lépe. Děkujeme.

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

4.8 / 5. 5

Zatím nikdo nehodnotil


'Dva roky s Vámi' nemá žádný komentář

Buďte první, kdo napíše komentář!

Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2019  Podmínky - Pravidla