Drobné nemáme…

… zní to jako dvě skutečnosti z jiného světa. Přitom se obě týkají našeho obecního úřadu. V jedné není problém vzít si úvěr na nesmyslne predrazeny pozemek na výstavbu druhého stupně ZŠ, kdy behem stavby budou bezesporu jezdit těžká vozidla okolo historické budovy školy po úzké silnici a budou ohrožovat bezpečnost děti a ohrožovat občany přicházející do ordinace prakticke lékařky a v celé obci. V té druhé se vedení obce nestydí říct o “sponzorský” dar ve výši nanejvýš pár tisíc pro vybrané účastníky obecní akce. Hlavně, že současné vedeni OÚ neustále tvrdilo, že předchozí vedení obec zadluzilo. Zadlužení řešíme zadlužením…. . Nehledě na fakt, pokud by se pozemek koupil za reálnou tržní cenu, tak za zbytek peněz se dá opravit ulice Spojovací nebo vybudovat chodník na Holosmetky. Záměr rozšíření školy je jistě chvály hodný, ale kdyby k němu vedení obce přistoupilo jako ke koupi pozemku, pak by ta škola stála miliardu. Jaký paradox, že? ALF

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

4.5 / 5. 8

Zatím nikdo nehodnotil


'Drobné nemáme…' 10 komentářů

 1. 7.9.2020 @ 16:52 Kolemjdoucí

  A co se nám pokoušíte sdělit? Vyjma ceny za pozemek Vašim výhradám nerozumím.

  Pokud souhlasíte s rozšířením školy, tak jaké další alternativy Zdiby mají? Čekat, až se splatí dluhy? Postavit druhý stupeň někde jinde, odtržený od současné ZŠ / MŠ?

  Co je tak špatného o žádosti o sponzorský příspěvek taktéž netuším (ale tady fakt neznám podrobnosti).

  17
  2

  Odpovědět

  • 8.9.2020 @ 7:29 ALF

   Minimálně to chtělo nevykrikovat, jak je obec zadluzena

   11
   1

   Odpovědět

   • 8.9.2020 @ 8:04 Hotovo

    fnuk fnuk a nechali nam tady penize na platy 50000 pro nase kamarady kterych name plny urad fnuk fnuk

    14
    2

    Odpovědět

  • 8.9.2020 @ 23:44 Wilda z Veltěže

   Dulezite sdeleni vidim v tom, ze bylo minimalne dosti diskutabilni porizeni pozemku v hodnote 6.5 milionu za cenu 14 milionu.

   11
   1

   Odpovědět

   • 9.9.2020 @ 6:58 ALF

    … na straně jedny a na straně druhý žádost o podporu během obecní akce, tak aby si vybráni jedinci na akci užívali “volnost”. Nejen “VIP”, ale i zaměstnanci OÚ.

    Odpovědět

    • 10.9.2020 @ 16:17 Kolemjdoucí

     Buďte prosím konkrétnější. Já vůbec nerozumím, o čem mluvíte.

   • 21.9.2020 @ 8:08 ALF

    Když už jsme u toho předraženyho pozemku, co je do očí bijící (nechci vidět cenu projektu). Tak jen pro srovnání. Pozemek ty samy kvality o výměře téměř 30000 v žádany lokalitě Jesenice je nabízeny za 13 750 000, -. Teda cena zhruba stejná, ale to je asi tak vsechno

    Odpovědět

 2. 7.9.2020 @ 19:22 Jarda

  Alfe, mícháš hrušky s jablky. Obecní akce jdou asi z kulturního fondu, tam by šel asi sponzorský dar.Určitě by kulturní fond nestačil na koupi pozemku, nebo postavení školy. Jde o úplně jiné peníze. Proto nadpis článku ” DROBNÉ NEMÁME” je trapný.

  “behem stavby budou bezesporu jezdit těžká vozidla okolo historické budovy školy po úzké silnici a budou ohrožovat bezpečnost děti ”
  Jak se ten problém řešil, Když se dělala nástavba na školku, vlastně z druhé strany historické budovy školy?

  4
  7

  Odpovědět

  • 7.9.2020 @ 21:06 ALF

   Zeptej se jedné z místostarostek o co si řekla před akcí pořádanou OÚ u drobného podnikatele. Pak tvrd něco o trapnosti.

   19
   1

   Odpovědět

   • 9.9.2020 @ 18:01 Jarda

    O kterou místostarostku jde a o jakého drobného podnikatele a o co si řekla? ALFE o čem se tady bavíme? Náznaky plné tajemství a domněnek. Nic konkrétního. Na to se ptát nebudu.

    5
    3

    Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla