Dopravní situace ve Zdibech

Jsem odběratelem informaci obecního úřadu Zdiby. Po dvou letech, konečně, dostávám informace co se ukládá na úřední desce! Pohoda co se týče odkazů. Jak říkám, ALE.
Tyto informace jsou jaksi zaobalené. Proč to tvrdím, je nasnadě na webu obce jsou novinky: dne 30.9.20. Oč se jedná je http://zdiby.imunis.cz/edeska/detail.asp?id=3965 Pro ty kdo se nemohou připojit, tak se jedná o –
přechodnou úpravu provozu na silnici č. II/608, p.p.č. 488/1, v ul .Pražská silnici č. III/2424.p.p.č. 482/1vul.Průběžná, k.ú.Zdiby[792411],okres Praha –východ z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu při označení úseku, na kterém bude proveden průzkum za účelem zjištění možnosti zřízení vyhrazeného bus pruhu, a to dne 8.10.2020. Což již proběhlo.
Především je nutné se věnovat příloze č.1 . Ano, tato skutečnost je na programu. Jsem zvědav na vyhodnocení “měření“, čili průzkumu!!! A možná se dozvíme, že Pražská od „kolotoče“ je průjezdná pouze v jednom pruhu, jelikož druhý je vymezen pro autobus atd.
Prošel jsem usnesení rady obce, a znovu je tady to pověstné ale, nebylo jednáno o této problematice – proč!
Protože máme mnoho přispěvatelů, tak nám snad dají odpověď – zda je dobré míti pruh pro autobus, taxi, bicyklisty, motocyklisty atd. Neumím si představit situaci při výjezdu na ulici Prážskou a apropó pruh na Průběžné.
Jsem zmetený! Tato floskule pro argumentaci mých příznivců.

Štěpán Jordanov

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

0 0 hlas
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jarda
Jarda
16.10.2020 16:29

“Protože máme mnoho přispěvatelů, tak nám snad dají odpověď – zda je dobré míti pruh pro autobus, taxi, bicyklisty, motocyklisty atd. Neumím si představit situaci při výjezdu na ulici Prážskou a apropó pruh na Průběžné. Jsem zmetený! ” Člověka zmateně myslícího nikdy nenapadne, že by mohl myslet zmateně, ale zato… Číst vice »

Jan
Jan
16.10.2020 18:06

Dokud nebude prazsky okruh, budou kolony a zacpy. Za celou situaci muze stat a Praha!

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

2
0
Podělte se o svůj názorx
()
x