Cenzura na stránkách sociální sítě Zdiby

Milí spoluobčané,

bohužel musím přidat příspěvek, který mi není příjemný, respektive jeho téma je dosti nesympatické. Rozumím vypjaté atmosféře před blížícími se komunálními volbami, kdy někteří kandidáti do těchto voleb zvýšili svou aktivitu a mnohdy se pohybují na hraně, občas i za hranou relevantních informací. Nicméně ve chvíli, kdy dochází k brutální cenzuře zcela legitimně a slušně položených dotazů, je již nejvyšší čas k zostřené pozornosti. Po včerejším přečtení jednoho ze zdejších komentářů od přispěvatele „Pavel“ pod tématem „Vyšel nový zlostník“, kde v tomto komentáři hovoří o stránkách sociální sítě „Zdiby“, jsem tyto stránky vyhledal a po přečtení jednoho z komentářů jsem pod tento přidal dotaz, kdo vlastně tyto stránky spravuje, viz obrázek 1.

Obrázek 1

O chvíli později podobný komentář přidal také můj bratr, viz obrázek 2

Obrázek 2

Dnes byl komentář můj i mého bratra 2x „olajkován“ – viz obrázky 1 a 2. Později oba komentáře zmizely – viz obrázek 3. Všimněte si prosím také věty „Komentáře jsou u tohoto příspěvku vypnuté“. Jak je patrné z přiložených obrázků, komentáře byly napsané zcela slušně, šlo jen o dotaz. Možná si správci neuvědomili, že díky dnešním technologiím je poměrně snadné dokázat nekalý přístup.

Obrázek 3

Pro každého, komu není takovéto jednání lhostejné, přikládám níže obrázek 4, podle kterého může tyto stránky identifikovat. Kdo má zájem a záleží mu na férovém přístupu a podávání informací, doporučuji vznést podobné dotazy na správce předmětných stránek sociální sítě.

Děkuji, s pozdravem

Vladislav Sloup

 

Obrázek 4

 

 

 

Děkujeme za přečtení článku, budeme rádi za Váš názor a komentář. Mějte se dobře... zdravezdiby.cz

Názory a obsah článků nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

Ohodnoťte příspěvek

0 / 5. 0

Zatím nikdo nehodnotil


'Cenzura na stránkách sociální sítě Zdiby' 3 komentáře

 1. 7.8.2018 @ 16:56 OpičanZdib

  Díky za tento článek. Tato aférka mě celkem dost nadzvedla ze židle. Chování místní opozice, které je podobné chování Tomia Okamury na sociálních sítích, kdy cenzuruje příspěvky, které se mu nehodí a zároveň se nebojí lhát svým příznivcům, mi přijde nechutné. Na fóru Zdiby jsem toto téma založil s tím, že se třeba dozvím, kdo pod tou stránkou je. Ozval se ihned pan Česnek, který mě oslovoval “pane Bartáku” a téma se snažil odvádět někam úplně jinam. Potom to oslovení raději opravil, když viděl, že přestřelil. Tohle je chování hodné lidí, co chtějí být ve vedení obece? Já si to tedy opravdu nemyslím.

  26
  1

  Odpovědět

 2. 7.8.2018 @ 17:51 Kačka

  Pane Sloup,
  jen mrkněte na správce této skupiny a na všechny členy, celý je to dost pofidérní a přestože to zvedlo i mě ze židle, brala bych to tak, jak píšu v komentu, který nebyl smazán….:D
  Někdo tady buď přestřelil nebo si dokonale naběhnul, s rozběhem 😀

  19

  Odpovědět

 3. 7.8.2018 @ 20:01 Kamil

  To je jako fakt? No to je husty pratele! Tam se dali dohromady teda zvlastni lidi v tom spolku. Sbalit a do KLDR!

  21
  1

  Odpovědět


Vaše komentáře

Váš email nebude zveřejněn.

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2019  Podmínky - Pravidla