BUS

Od jara využíváme a používáme místní autobus, který je nově pod PID. HOBR byl první supr krok i pro nás z Holosmetek a Brnek. Od jara do podzimu jsme tady na chatě a já přestal používat auto. Kdyby jezdil párkrát častěji, bylo by to velesupr ale to bych chtěl moc, asi už tak je to pro obec drahé. Přesto díky díky.

No a proč sem píšu je fakt, že mě strašně rozčilují řidiči parkující na točně a chci požádat policii aby byli přísní a jezdili na kontroly. Zažil jsem když děvče řidička měla problém se otočit.

Honza

 

 

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 6 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Pavel Vonásek
Pavel Vonásek
21.6.2021 9:09

Parkování ve Zdibech je jedna velká tragédie. U nás na Zlatém kopci naprosto normálně parkují auta v křižovatkách, zatáčkách, na zeleni apod. Dopravní sitace je docela problematická, protože přes ta auta není vidět.

Petr
Petr
21.6.2021 11:47

Pro připomenutí první autobus Hobr zaváděl Žáček

Standa
Standa
25.6.2021 17:31

Jene, tak jak Češi dodržují pravidla v dopravě, tak dodržují i jiná pravidla, která se snaží ve svůj prospěch obejít, bohužel často na úkor ostatních lidí. S normami chování si nikdo nic nedělá. Každý sobecky myslí jen na svůj prospěch. Vy jste si ještě nezvykl?

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2021  Podmínky - Pravidla

5
0
Podělte se o svůj názorx
()
x