Bez archívu a spojení, není velení

Buďte zdrávi, při návštěvě obecního webu, jsem si všiml malých úprav k lepšímu. Stránky jsou přehlednější a srozumitelnější. Malý krůček k lepšímu, teď jsem s webem spokojený, jsem víceméně s prací nového vedení OÚ spokojený, kritizovaná pomalost se doufám projeví v kvalitě. Zpět k tomu webu, v kontaktech je mimo jiné kontakt na archivaci. Co po dotyčným můžu chtít, ptám se sebe, proč mu budu volat? Fakt je nutné, aby obec naší velikosti a velikosti našeho archivu, v době kdy se všude šetří a je strach z pokoronavirové krize, měla člověka který nějaké dokumenty odnese a založí do archivu? A nebo po zavolání někým zase přinese? Tato konkrétní činnost je na půl hodinky a co dál? Kafíčko dortíček, pokec? Stovky dokumentů denně nebudou. Asi podám žádost podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, jak vysokou mzdu placenou z našich daní archivář/ka pobírá a pobíral/a. Spíš to nechám sepsat právníka. Mzda která nebude malá, by třebas zaplatila systém na hlídání našeho fotbalového hřiště.
Ať vás provází síla, Pavka 5.11.

 

 

 

Když má někdo jiný názor, neznamená to, že je automaticky nepřítel. Mít jiny názor je jedna z mnoha krásných předností demokracie... Vaše zdravezdiby.cz

Obsah textů a článků, textů a komentářů pod články, nevyjadřují stanoviska a názory provozovatele ani redakce portálu zdravezdiby.cz a za jejich obsah nenese žádnou odpovědnost

 

5 11 hlasy
Hodnocení článku

Odebírat
Upozornit na
guest
26 Komentáře/ů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Fidel
Fidel
9.11.2020 13:27

Tak ihned po otevreni dveri Narodniho vyboru se vehnal Che Guevara Slezak s vytrestenyma ocima do archivu co vsechno najde a zacal hledat KOMPRO na Tvrdyho a jeho partu. Ze nic nenasel je zrejmy, jinak by Ch.G.S. podal dalsi trestni oznameni neboli udani aby nevypad ze cviku. No a ta trafika je za jeho celozivotni… Číst vice »

Jarda
Jarda
9.11.2020 15:29

Pavko, dříve než jste psal tento příspěvek, bylo dobré, podat žádost podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, jak vysokou mzdu placenou z našich daní archivář/ka pobírá a pobíral/a, ale hlavně, jakou má náplň práce, zda kafíčko dortíček, pokec a nošení dokumentů. Potom to bude informace a nikoli zkreslená domněnka. Na pořádek v obci má dohlížet… Číst vice »

Eva
Eva
10.11.2020 8:12

Archivář je jen zástěrka pro uměle vytvořenou pozici. Jak jinak nazvat trafiku vy najivky? V kontaktech mít napsáné TRAFIKA pro XY a čislo by asi nebylo dobrý.

Hlas
Hlas
12.11.2020 19:12

Rovný mezi rovnými

Copyright by zdravezdiby.cz 2018-2020  Podmínky - Pravidla

26
0
Podělte se o svůj názorx
()
x